» » Мешканці 14 будинків – за ОСББ

Мешканці 14 будинків – за ОСББ

Мешканці 14 будинків – за ОСББУ Бучі відбулися збори мешканців кількох багатоквартирних будинків, на яких розглядалися питання створення ОСББ.Співвласники14 будинків (!!!) (Бориса Гмирі №14, 14а, 16, 16а, 18, 18а, 20, 20а, Нове шосе, 8, 8-а, 8-б, 11, 11а, Яблунська 17) виявили бажання обрати форму управління своїм будинком ОСББ, розуміючи, що саме вона є найефективнішим способом управління та утримання будинку.

Верховна Рада звільнила вже Україну від "рабства" ЖЕКів. Тепер українці можуть самостійно вирішувати, на що витрачати зібрані як квартплата гроші, коли і де робити ремонт.
Переваги ОСББ очевидні:
- самостійна участь у формуванні свого бюджету;
- визначення об'ємів внесків на зміст будинку;- вибір представників робочих спеціальностей, які робитимуть ремонтні роботи; підрядників (вивезення сміття, дезинфекція і ін.) і умови роботи з ними, вплив на якість послуг, що робляться ними, самостійне визначення черговості робіт по поточному ремонту будинку.

Членам ОСББ вже не треба буде самотужки ходити по інстанціях, якщо виникають незрозумілі борги перед водоканалом чи енергокомпанією, або якісь інші проблеми з постачальниками послуг. Адже тепер у співвласників будинку з’являється повноцінний представник їхніх інтересів як перед органами влади, так і перед комунальними службами та іншими юридичними особами.

Мешканці 14 будинків зробили крок до європейської моделі утримання і обслуговування власного житла, проявили небайдуже ставлення до вирішення комунальних проблем міста.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.