» » Злочини проти моральності!

Злочини проти моральності!

Останнім часом у місті Буча значно збільшилися випадки умисного руйнування надгробних пам’ятників на кладовищах. Слід зазначити, що такий злочин карається законом.

Відповідно до статті 297 Кримінального кодексу України, наруга над могилою, іншим місцем поховання, над трупом або урною з прахом покійного, а також викрадення предметів, що знаходяться в місці поховання або на трупі, - караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Суспільна небезпечність цього злочину полягає в тому, що дії, які його утворюють, грубо порушують суспільні відносини, що забезпечують загальноприйняті моральні принципи, традиції та релігійні положення щодо поховання померлих та вияву поваги до пам'яті і праху покійних. Вчинення такого злочину в найбільшій мірі завдає моральної шкоди рідним і близьким померлих, а також шкодить належному вихованню людей щодо їх ставлення до норм загальнолюдських цінностей.

Шановна громадо, просимо Вас, не будьте байдужими! Якщо Ви випадково станете свідком скоєння такого злочину, повідомляйте Бучанську варту або викликайте поліцію. За надання достовірної інформації про злочинів, які здійснюють руйнування пам’ятників, передбачається винагорода у розмірі 10 000 грн.
Давайте разом створювати цивілізоване суспільство!
0 0

Елена Докай, завідувач відділу житлово-комунального господарства Бучанської міської ради 
кримінал Бучанська варта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.