» » «Спартакіада – 2016»: Школярі в Українському гуманітарному інституті

«Спартакіада – 2016»: Школярі в Українському гуманітарному інституті

23 березня на території Українського гуманітарного інституту пройшла третя за ліком Спартакіада для школярів загальноосвітніх навчальних закладів міста та команди з м. Боярка.

Організаторами заходу виступили Бучанська міська рада та Український гуманітарний інститут. Оцінювали та судили учасників викладачі та студенти 1- 3 курсів факультету фізичного виховання Українського гуманітарного інституту. Перед початком змагань традиційно пролунав Гімн України, для присутніх виступила команда черлідерів, які підтримали і надихнули команди на перемогу, минулорічний володар перехідного кубка Спартакіади команда СЗОШ I-III ст. №5 урочисто передала спортивний «трофей» Організаторам.

У третю Спартакіаду внесли деякі зміни. Цього року Організатори поєднали Спартакіаду із закриттям зимової ліги з міні-футболу. Також команди взяли участь в естафетах, дівчата змагались у виконанні фізичної вправи «згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги».
Наприкінці змагань усі команди були нагороджені грамотами.

Серед найкращих - ЗОШ I-III ст. №4 - (I місце), школа м. Боярка (II місце), Бучанська Українська гімназія (III місце). За досягнення у міні-футболі нагороджували окремими грамотами. Переможцями у зимовій лізі стала Українська гімназія, друге місце зайняла ЗОШ I-III ст. №4, третє місце – СЗОШ I-III ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов.«Було дуже емоційно, просто суперово. Суперники були сильні, але ми все-таки виграли», - ділиться враженнями учень школи №4 Адам Кашин.

«Дуже цікава Спартакіада. Було багато гідних суперників. Наша школа зайняла 3-е місце з міні-футболу і 4-е - зі спартакіади. В наступному році ми будемо боротися за 1 місце. Дякую всім – організаторам і командам», - говорить капітан команди школи №5 Євгеній Шелетецький.

Популяризація різноманітних спортивних заходів робить їх надзвичайно дієвим інструментом поширення і заохочення до здорового способу життя, сприяє навчанню правилам спортивної поведінки, виховання самоповаги та відповідальності серед дітей і молоді.
1 0

Володимир Ковальський, www.bo.gov.ua 
СЗОШ №5 зош №4
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.