» » » Податкова: Про порядок реєстрації платників акцизного податку з реалізації палива

Податкова: Про порядок реєстрації платників акцизного податку з реалізації палива

Про систему електронного адміністрування реалізації пального (далі – СЕАРП) та Єдиний реєстр акцизних накладних, які запроваджено з 1 березня поточного року, проінформувала заступник начальника Ірпінської ОДПІ Світлана Літош на черговому засіданні «круглого столу».

Зокрема фахівець повідомила, що особи, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов'язковій реєстрації як платники податку до початку здійснення такої діяльності. Реєстрація платника акцизного податку з реалізації пального здійснюється на підставі подання особою заяви. Форма заяви затверджується Міністерством фінансів України. Державна фіскальна служба веде Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального (далі – Реєстр).
Детальніше Світлана Літош зупинилась на порядку заповнення та подання заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального, а також реєстрації платників акцизного податку контролюючим органом у Реєстрі.

Після внесення даних до Реєстру протягом одного робочого дня, ДФС надсилає Казначейству дані для відкриття електронних рахунків платникам акцизного податку. Електронний рахунок відкривається платнику податку Казначейством автоматично без укладання договору та на безоплатній основі.

До уваги платників акцизного податку з реалізації палива


Алгоритм дій для платників акцизного податку з реалізації палива.


Роз’яснення-інфографіка від ДФС України:
Роз’яснення-інфографіка від ДФС України
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.