» » У бучанській школі провели навчання з тактичної медицини

У бучанській школі провели навчання з тактичної медицини

27 лютого за сприяння Бучанської міської ради, відділу освіти та Бучанської міської організації Української спілки ветеранів-афганців на базі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 проходили навчання по тактичній медицині для старшокласників міста з метою закріплення теоретичних та практичних знань та умінь, набутих на уроках «Захисту Вітчизни».

У заході взяли участь близько 50 учнів старших класів. Навчання проводили інструктори з військової підготовки, учасники АТО з громадської організації «Синдикат» із м. Київ. Учасники ознайомилися з найбільш типовими видами травм та поранень на полі бою та правилами надання першої допомоги по припиненню критичних кровотеч (накладання джгута), відновленню дихання. Також, відпрацьовували практичні навички перекладання поранених в стабільне положення, способів евакуації та транспортування поранених з поля бою. Старшокласники з великим інтересом цікавилися особливостями військової медицини, задавали багато питань інструкторам.

Організатори і учасники висловили бажання, щоб такі заходи проводилися частіше і залучали б учнів з інших шкіл.
У бучанській школі провели навчання з тактичної медицини


Навчання з тактичної медицини27 лютого 2016 року за сприяння Бучанської міської ради, відділу освіти та Бучанської місь...

Опубликовано Володимиром Ковальським 29 февраля 2016 г.
1 0

Володимир Ковальський 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.