» » Прокуратура про падіння крану: Роботи проводились без оформлення договірних правовідносин

Прокуратура про падіння крану: Роботи проводились без оформлення договірних правовідносин

За фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, які призвели до падіння баштового крану та загибелі людини при здійсненні будівництва багатоповерхового будинку, розташованого в місті Ірпені по вул. Тургенівській, 50, Ірпінським відділом поліції зареєстровано у ЄРДР кримінальне провадження за ст. 272 ч. 2 КК України.

На даний час правоохоронцями витребувано відповідні документи з контролюючих органів. Встановлено, що земельна ділянка, містобудівні умови та обмеження, декларація про початок будівельних робіт оформлені на фізичну особу, мешканку міста Ірпеня. Згідно отриманих документів, будівництво 8 поверхового 64-квартирного будинку віднесено до третьої категорії складності.
У кримінальному провадженні допитано осіб, які причетні до організації та проведення будівельних робіт. Встановлено, що всі роботи проводилися так званим «господарським чином», будь-яких договорів з суб’єктами господарювання, не укладалося.

Аналогічно, без оформлення договірних правовідносин, залучено фізичну особу – підприємця, зареєстрованого у м. Києві, який мав змонтувати та забезпечити функціонування баштового крану. Роботи проводилися із залученням осіб, які не мають відповідних кваліфікаційних навичок. За попередньою інформацією, падіння баштового крану відбулося через порушення технологічної карти його монтажу.

З 29.02.2016 за наказом Головного управління Держпраці у Київській області буде проведено відповідне розслідування причин нещасного випадку на виробництві. Його висновки та матеріали кримінального провадження будуть використані при проведенні судово-технічної експертизи з метою визначення причин падіння крану та винних у вказаних порушень.

Досудове розслідування у провадженні триває, про стан його розслідування громадськість інформуватиметься.

0 0

Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.