» » Звіт голови Бучанської громадської ради за 2015 рік

Звіт голови Бучанської громадської ради за 2015 рік

Звіт голови громадської ради за 2015 рік28 березня 2015 року було створено громадську раду при виконавчому комітеті Бучанської міської ради.
Рішенням Виконкому від 22.04.2015 року затверджено персональний склад ГР в кількості 33 осіб.
Рішенням Виконавчого комітету від 19.05.2015 року затверджено Положення про громадську раду.


Розпорядженням міського голови від 20.05.2015 року для забезпечення роботи органів ГР було надано приміщення актової зали на першому поверсі БМР щосуботи та щочетверга.
Всього було проведено 5 засідань ГР та понад 10 засідань правління, прийнято близько 20 рішень. Проведено 5 публічних заходів (згідно плану по тергромадам — два обговорення, два по ЖЕКу, обговорення по Островського).

На другому засіданні ГР 23.05.2015 року було затверджено перспективний план роботи на 2015 рік у кількості 31 планового заходу, створене правління в складі 12 осіб, розроблено та погоджено Порядок проведення консультацій з громадськістю та направлено його до Виконавчого комітету для врахування в роботі.
13.06.2015 року за ініціативи ГР було організовано та проведено круглий стіл з питання “Про стан житлово-комунальної галузі міста, висвітлення питання формування тарифної політики Бучанського УЖКГ”. Участь в цьому заході взяло понад 60 осіб, які зареєструвалися на захід.

20.06.2015 року було продовжено вказаний захід в приміщенні міського будинку культури. За наслідками проведених заходів, було висвітлено позицію про те, що Бучанське УЖКГ не планує проводити підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
18.06.2015 року було проведено громадське обговорення питання будівництва 9-поверхового будинку з вбудовано-прибудованою поліклінікою по вул. Островського, 34-Б. Було зібрано підписи проти такого будівництва в кількості 172 та звернення було направлено до БМР.(вх. № Л-1026 та Л-1027 від 22.06.2015).

Рішенням громадської ради від 19.06.2015 року було підтримане вказане звернення та направлене до БМР для розгляду.
Рішенням виконкому від 21.07.2015 року вказані звернення розглянуті не були та зазначено, що рішення ГР прийняті з перевищенням повноважень. Інших рішень не приймалося.

На цьому ж засіданні делеговано представників для роботи в складі конкурсної комісії, направлено звернення до БМР з вимогою забезпечити відкритість в роботі міської ради, призначено звіт по роботі КП “Ірпіньводоканал” та КПП “Теплокомунсервіс”, звернуто увагу на необхідність виконання перспективного плану роботи на 2015 рік, прийнято ряд інших рішень.
27.06.2015 заслухано на засіданні правління заступника КП “Ірпіньводоканал” - Маркушина про стан водного господарства в м. Буча. Представник ТКС на засідання не з'явився, участі в засіданні ГР не приймав, звітуватись відмовився.

27.08.2015 року на засіданні правління ГР було створено групу у складі: Бродський В.Й., Войналович Л.А., Музика С.О., Терновий Л.Й., Колосовська Ю.І. для вивчення спільно з фахівцями КП "Бучанське УЖКГ" умов створення тарифів для будинків міста, їх обґрунтованість і законність.
За результатами роботи групи було складено Акт, яким засвідчено ряд зловживань збоку КП “Бучанське УЖКГ”. Акт було затверджено рішенням правління від 12.10.2015 року. Доручено Козаку І.О. направити вказаний Акт до правоохоронних органів та вжити заходів до поновлення прав громадян — споживачів послуг.

Також було створено робочу групу з питань перевірки діяльності КПП “ТКС”, однак останній відмовився взяти участь в роботі групи, доступу до матеріалів не надав, про що повідомив письмово.
За зверненням Тернового Л.Й. було підготовлене звернення до ПАТ “Київоблгаз” про оптимізацію роботи цього підприємства на території м. Буча.
Крім того, на засідання правління ГР було розглянуто ряд звернень з приводу роботи ДНЗ “Козачок” Продан О., прийнято відповідні рішення.
В жовтні 2015 участь в роботі ГР не приймав, в зв'язку з виборчим процесом.
В грудні 2015 було проведено засідання ГР, на якому внесено зміни до Положення про ГР, здійснено заміну представника ГО “Народна Буча”.

Наразі участь в діяльності ГР приймає все менше її членів обраних на установчих зборах 28.03.2015, що фактично унеможливлює ефективну діяльність ГР. Відсутність секретаря та постійного приміщення для діяльності ГР також не сприяє ефективній реалізації завдань ГР, слабким є висвітлення діяльності ГР в КП “Газета “БН” та на сайті БМР. Що потребує переформатування як персонального складу так і формату роботи ГР.

Разом з тим, як підсумок діяльності, хотілось би зазначити, що ГР зроблено суттєві кроки для розбудови громадянського суспільства, підняття свідомості громадян, частково реалізовано заплановані заходи в межах своїх повноважень.


ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН РОБОТИ
Громадської ради при виконавчому комітеті Бучанської міської ради на 2016 рік
завантажити: Скачать файл: oryentovniy-plan-roboti-gr-2016.pdf [141,29 Kb] (cкачиваний: 58)
Посмотреть онлайн файл: oryentovniy-plan-roboti-gr-2016.pdf
0 0

Громадська рада
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.