» » Міська рада: Засідання робочої групи з питань об’єднання територіальних громад

Міська рада: Засідання робочої групи з питань об’єднання територіальних громад

Члени робочої групи окреслили завдання на перспективу

12 лютого Бучанський міський голова Анатолій Федорук, його перший заступник Ярослав Добрянський провели засідання робочої групи з питань об’єднання територіальних громад, у якій взяли участь керівники управлінь та відділів міської ради, а також лідери громад Луб’янки, Блиставиці, Гаврилівки, Синяка, Мироцького та Ворзеля.

Такі зустрічі невдовзі стануть постійними і допомагатимуть не лише звіряти годинники соціально – економічного розвитку територій, а й працювати на випередження.

- Без розвитку економічної складової не можливо планувати подальший розвиток об’єднаної громади,- задав тон у вступному слові Анатолій Петрович. – Сьогодні на порядку денному – залучення інвестицій, створення робочих місць, що стане поштовхом для розвитку кожного населеного пункту і об’єднаної громади загалом.


На переконання мера зробити це буде непросто без розробки інвестиційного паспорта кожного населеного пункту, завершення робіт із затвердження генеральних планів сіл і селищ.

- Без перебільшення можна заявити, що об’єднана громада має інвестиційну привабливість, проте без розробки і просування типового інвестиційного паспорта інвестору майже наосліп доведеться віднаходити території, об’єкти нерухомості, аби запускати виробничі потужності,- наголосив у своєму коментарі Ярослав Добрянський. – У документі кожної а треба чітко прописати економічний потенціал, зовнішньо – економічну діяльність, транспортну інфраструктуру, трудові ресурси, нерухоме майно, аби мати дорожню карту залучення капіталу.

На прикладі генерального плану Бучі Анатолій Федорук продемонстрував вільні промислові зони, які готові запропонувати інвесторам. У кожному населеному пункті можна віднайти не менше 10 таких пунктів, які можуть надати поштовх для розвитку сіл. Саме це створить умови для конкуренції, залучення соціально орієнтованого інвестора.

Наразі виникає потреба зібрати містобудівну документацію, провести інвентаризацію земель і майнових комплексів, аби мати повний комплекс пропозицій.

Уже за два тижні у відділі економіки міської ради повинні мати готові інвестиційні паспорти, аби на основі цих документів окреслити перспективи інвестиційної привабливості Бучанської об’єднаної громади .
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.