» » Ірпінським МВ проведено комплексне пожежно–профілактичне відпрацювання

Ірпінським МВ проведено комплексне пожежно–профілактичне відпрацювання

Ірпінським МВ проведено комплексне пожежно–профілактичне відпрацювання12 лютого Ірпінським МВ спільно з депутатами Ворзельської селищної ради, працівниками поліції, представниками служб енергозабезпечення та газового господарства провели планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору сел. Ворзель, з метою попередження виникнення пожеж і недопущення загибелі людей на них.
Ірпінським МВ проведено комплексне пожежно–профілактичне відпрацюванняОсобливу увагу приділяли неблагополучним та багатодітним сім’ям, інвалідам, які потребують соціальної підтримки, переселенцям з окупованих територій.

Ірпінським МВ проведено комплексне пожежно–профілактичне відпрацюванняВ ході відпрацювання велись роз’яснювальні бесіди, проведення інструктажів та розповсюдження наочно-зображувальної продукції, щодо статистики пожеж, кількості загиблих на них та роз’яснювались правила пожежної безпеки під час користування електричних та нагрівальних приладів у побуті. Також велику увагу звернули на правила поводження з невідомими предметами, дії під час аварії з вибухами і пожежами.
мнс Ворзель
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.