» » У Бучі відкриють новий ЦНАП – на допомогу громадам

У Бучі відкриють новий ЦНАП – на допомогу громадам

Основною темою обговорення за участю Бучанського міського голови Анатолія Федорука, його першого заступника Ярослава Добрянського, керуючої справами Галини Сурай із керівниками відділів та управлінь міської ради стали проблеми організації роботи Центру надання адміністративних послуг в умовах децентралізації, покращення порядку їх надання, розвиток електронних послуг. За кілька місяців він буде готовий прийняти перших відвідувачів, а наразі тривають роботи з його облаштування, підбір кадрів за конкурсними умовами.
У Бучі відкриють новий ЦНАП – на допомогу громадам


- Спрощення процедур їх отримання та збільшення загальної кількості – основні заходи, які необхідно реалізувати в рамках реформи публічної адміністрації на місцях,- наголосив під час наради Анатолій Федорук.

Наразі у місті діє центр надання адміністративних послуг. Проте існує потреба збільшення їхньої кількості .

- Бучанчі мають отримувати послуги у одному визначеному у місці, має бути сформована єдина база, яка б дозволила відслідковувати проходження документів, ефективність роботи кожного адміністратора , дозвільного органу чи підрозділу,- наголосив Ярослав Добрянський.

Прийом громадян в одному приміщенні зменшить витрати часу необхідного для відвідування виконавчих органів, причетних до підготовки адміністративної послуги, отримання максимуму адміністративних послуг за зручним для споживача режимом роботи.
Також в ЦНАПі планується виконання функцій щодо отримання внутрішніх погоджень та висновків, необхідних для отримання кінцевого продукту адміністративної послуги (висновків, дозволів, погоджень тощо).

Адміністративні послуги будуть надаватися відповідно до розроблених інформаційних карток, які містять назву нормативно-правових актів, якими керується послуга, вичерпний перелік документів для її отримання та контактна інформація відповідального за здійснення виду послуги.
Усі процеси, пов’язані з наданням адміністративних послуг, відбуватимуться в середині ЦНАПу без участі споживача.

Створення вказаного структурного підрозділу забезпечить для одержувачів послуг прозорість, відкритість та зрозумілість надання послуг;зменшення часу, необхідного для відвідування виконавчих органів, установ чи організацій;отримання максимуму адміністративних послуг в одному місці.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
ЦНАП
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Оксана Лукьяненко
Про строки нічого не кажуть?
Ви б перечитали текст, там помилок! (від "бучанчі" до "прес служба")

0
DeVOuR

OFFline

  • DeVOuR (98)
  • Місцевий
  • 11 лютого 2016 23:32
Давно пора, бо нинішній центр - лише назва і бутафорія. Хамовиті дамочки, неорганізовані черги, не зважаючи на наявність якого-ніякого табло... Совок, одним словом. Міняйте!

-||DeViL WaS An AnGeL ToO..||-
-||WoRlD iS a GhEtTo||-

0