» » » Ірпінська ОДПІ інформує: Волонтери – громадські консультанти (кампанія декларування)

Ірпінська ОДПІ інформує: Волонтери – громадські консультанти (кампанія декларування)

У приміщенні Ірпінської ОДПІ відбулося засідання “круглого столу” на тему: „Проведення кампанії декларування доходів громадян у 2016 році” за участю заступника начальника Л.В.Ступак і завідувача сектору комунікацій Ірпінської ОДПІ І.Е.Саєнко. На засіданні були запрошені волонтери - пенсіонери Ірпінської ОДПІ – члени місцевого осередку ВГО „Асоціація ветеранів Державної податкової служби України”.

З привітальним словом виступила Людмила Ступак. Вона відмітила, що вже не перший рік волонтери добровільно допомагають у пропаганді податкового законодавства та інформують мешканців Ірпінського регіону про діяльність податкової служби. Вони розповсюджують брошури, плакати, листівки з питань оподаткування та інформують населення про роботу податкових органів. Також, волонтери беруть участь в агітаційній роботі, надають допомогу у проведенні соціологічних опитувань населення з питань, що цікавлять органи Державної фіскальної служби та приймають участь в організаційних заходах, які проводяться податковою інспекцією. Громадські консультанти – волонтери, допомагаючи податківцям, вирішують глобальні задачі в частині доведення до громадян податкового законодавства, тим самим підвищують податкову культуру різних слоїв суспільства, що в свою чергу сприяє налагодженню партнерських відносин між платниками податків та державою.

Далі Ірина Саєнко роз’яснила присутнім порядок заповнення декларації про доходи, ознайомила з основними моментами проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році, акцентувала увагу на змінах внесених Законом України. від 24 грудня 2015 р. № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році».

Згідно затвердженого плану організаційних заходів щодо проведення кампанії декларування створені сприятливі умови громадянам, які декларують свої доходи, отримані у 2015 році. Громадяни забезпечуються бланками декларацій, отримують безкоштовні консультації. Про проведення кампанії декларування розміщені об’яви у засобах масової інформації, на стендах.

Наприкінці засідання “круглого столу” волонтерам була надана власна друкована продукція – пам’ятки, листівки, розроблені та випущені сектором комунікацій Ірпінської ОДПІ для розповсюдження у найбільш людних місцях ( торгівельні точки, відділення банків, тощо).
0 0

Ірпінської ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.