» » В Ірпені запрацював новий автопатруль

В Ірпені запрацював новий автопатруль

з 1 січня громадський порядок та спокій жителів на вулицях столичного регіону охоронятимуть майже 700 новостворених патрульних правоохоронців. У 11 територіальних відділах обласної поліції розпочали роботу 83 групи швидкого реагування.Відеосюжет Ірпінь-ТВ:


Групи швидкого реагування призначені для миттєвого реагування на заяви та повідомлення громадян, вжиття невідкладних заходів щодо попередження та профілактики порушень громадського порядку, негайного виїзду до місця події та розкриття злочинів за «гарячими слідами».

Кожна група швидкого реагування працює в цілодобовому режимі. До їх складу входять працівники превентивної діяльності, патрульної служби та колишні співробітники Державтоінспекції. Поліцейські екіпіровані табельною вогнепальною зброєю, службовим автотранспортом, спеціальними засобами захисту та засобами зв'язку.

Створення груп швидкого реагування дає змогу поліпшити керованість сил поліції та зменшує час прибуття на виклик, відтак – забезпечує ефективнішу протидію правопорушенням.

Досвід отриманий у Васильківському та Обухівському районах вже приніс позитивні напрацювання, в наслідок чого збільшилась кількість розкритих злочинів.
0 0

Відділ комунікації ГУНП в Київській області 
мнс Ірпінь ТБ Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.