» » » Різдво Христове – храмове свято в Бучі

Різдво Христове – храмове свято в Бучі

Різдво Христове - одне із найдавніших свят, яке відзначається Православною Церквою!

Складно сьогочасній людині навіть уявити скільки людей молилися в храмі Різдва Христового у Віфлеємі протягом двадцяти віків. На честь Різдва Христового збудовано багато найкращих храмів в Україні і світі. Звичайно, що і православні християни міста Бучі, також виявили бажання приєднатися до цієї світлої віковічної традиції і приєднатися до молитви в храмі Різдва Христового.

З проханням виділити земельну ділянку для храму Різдва Христового звернулася громада парафії Успіння Пресвятої Богородиці УПЦ КП до керівництва міста. В липні місяці депутати міської ради вирішили надати земельну ділянку під будівництво храму.

На храмове свято Успіння Пресвятої Богородиці, а саме в цей день громада святкувала своє десятиліття, високопреосвященніший митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній із священнослужителями заклав камінь і освятив місце під будівництво храму.

На даний час громадою розробляється проект на будівництво. Віряни хочуть зберегти і донести до нашого часу, ту древню традицію в будівництві храмів Різдва Христового, а також - наповнити його сучасними архітектурними рішеннями.

Настоятель протоієрей Микола КРИГІН і громада храму добре розуміють, що в наш час складно вести будівництво, але мають тверду надію, що є воля Божа на будівництво церкви Різдва Христового в Бучі та буде підтримка жителів нашого міста!

Відеорепортаж надано "АВАМЕДІА"
[email protected]


2 1

Анатолій Бальчос 
Новий рік
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.