» » Діти Бучанської об'єднаної громади святкують разом

Діти Бучанської об'єднаної громади святкують разом

Як чарівно напередодні Різдва! Особливості цього свята ти сповна відчуваєш саме в селі. В’їжджаєш в селище, а з коминів стовбури диму, як справжні вартові охороняють затишок і спокій кожної оселі. Мороз Візерункович грайливо пощипуючи, прикрашає чарівними блискітками все навкгруги...
Діти Бучанської об'єднаної громади святкують разомДіти Бучанської об'єднаної громади святкують разомДіти Бучанської об'єднаної громади святкують разом

Діти Бучанської об'єднаної громади святкують разомДіти Бучанської об'єднаної громади святкують разом

В пам’яті відразу вимальовується Різдво у бабусі: тріскотіння в печі, запах узвару, пиріжків, і особливої страви Куті, яку ставлять на покуті на сіно під іконами.
Селища Луб’янка, Блиставиця, Синяк, Гаврилівка територіальної громади м. Буча чекали дива від Нового року та Різдва - і воно настало. Дід Мороз зі Снігуронькою, Слизьколід та Віхола заглянули до них на гостину. Подарували справжній «Калиновий сон в Новорічну ніч». Дорослі і діти з широко відкритими очима із задоволенням ставали учасниками цієї чудової казки та здається повірили у новорічні чудеса.


Вистави пройшли під патронатом Бучанської міської ради. Мешканці селищ та їх діти щиро дякували артистам та організаторам.

З НАСТУПАЮЧИМ УСІХ РІЗДВОМ!
Завальська Олена, завідувач Відділом Культури Бучанської міської ради 
обєднання громад
  3
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.