» » » У 2016 році буде обмежено розмір максимальної пенсії та зросте розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню

У 2016 році буде обмежено розмір максимальної пенсії та зросте розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню

У 2016 році буде обмежено розмір максимальної пенсії та зросте розмір пенсії, яка підлягає оподаткуваннюЩо зміниться в пенсійному забезпеченні у 2016 році?

У 2016 році буде обмежено розмір максимальної пенсії та зросте розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню.

„Ми фіксуємо максимальний розмір пенсії, вище якого призначатися пенсія в Україні не буде. Цей розмір становить 10 740 гривень. На наше переконання, найвищий розмір пенсії не повинен перевищувати розумних меж”, - сказав Розенко на брифінгу у Будинку Уряду.

Він також повідомив, що у 2016 році буде збережено норму щодо оподаткування пенсій у розмірі 15%, які перевищують три розміри мінімальної заробітної плати.

Водночас, наголосив міністр, у зв’язку з підвищенням мінімальних соціальних стандартів розмір пенсії, яка підлягає оподаткуванню, зросте із 3654 грн до 4134 грн. „Тобто пенсії, менші за 4134 грн, оподатковуватись не будуть”, - пояснив він.

За словами Павла Розенка, у 2016 році продовжиться обмеження пенсій для працюючих пенсіонерів. „Для усіх категорій державних службовців та посад, які прирівняні до державної служби, зберігатиметься необхідність вибору - або пенсія, або заробітна плата. Також буде продовжена дія норми щодо виплати пенсій працюючим пенсіонерам у розмірі 85%”, - додав глава Мінсоцполітики.
0 0

законодавство юрконсультація
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.