» » Бучанська громада: з вірою у Новий Рік

Бучанська громада: з вірою у Новий Рік

За доброю традицією громада міста Бучі зібралася на Київській площі, щоб разом зустріти найочікуванішу та найдивовижнішу ніч - Новорічну.

Розпочався новий відлік часу, рік надій і сподівань на краще, віри у подолання всіх труднощів і негараздів. Сніг і мороз не стали на заваді масовим гулянням. Навпаки, саме така погода нагадувала про справжню українську зиму і створювала гарний настрій. А зігрітися допомагали щирі вітання, теплі побажання, хороводи й танці під супровід запальної музики. Бучанців розважали Дід Мороз, Снігуронька, молоді виконавці. Трохи згодом естафету музичних "дарунків" перехопив колектив "Джерела" із запальними номерами, кращими українськими піснями.

На сцену вийшов привітати своїх земляків зі світлими Новорічно-Різдвяними святами й Бучанський міський голова Анатолій Федорук. Він зичив благополуччя і добра кожній родині, нашій Україні. Також разом із територіальною громадою вони побажали миру державі, бо за останні роки ми знову по-справжньому відчули ціну спокійному життю.

Вперше бучанцям був представлений "Молодіжний гімн Бучі" у виконанні Михайла Невідомського, фронтмена реп-гурту "Апокриф". Виступ відбувся в новорічну ніч під час святкування Нового року біля центральної міської ялинки. Також репер виконав Гімн України у власній музичній обробці. Фрагменти цих виступів - дивіться в відеосюжеті.


фото: Микола Дем`янов:
1 0

Андрій Беляков, www.bucha.com.ua 
Новий рік Михайло Невідомський
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.