» » З Освіти починається Держава

З Освіти починається Держава

28 грудня на базі Бучанської СЗОШ №5 відбулася колегія відділу освіти Бучанської міської ради. З ознайомчою екскурсією до Бучі завітали керівники навчальних закладів об`єднаних територіальних громад, які в майбутньому будуть підпорядковані і систему освіти Бучанської об`єднаної громади.

На освітянській колегії обговорювались питання про навчально-виховну діяльність СЗОШ №5 з поглибленим вивченням іноземних мов, про стан організації харчування в закладах освіти міста та визначена програма розвитку системи освіти м.Буча на 2016-2018 роки.

В 2015 році освіта Бучі була задіяна на 182% від проектної потужності.
В цьому році в 7 дошкільних навчальних закладах виховується 1800 дітей.
В електронній черзі нараховується 1040 дітей, але відомо, що 3500 тисячі бучанських дітей від 0 до 6 років - не забезпечені дошкільною освітою. Нагадаємо, що в 2014 році наше місто зайняло перше місце по народжуваності. Привабливість міста для проживання та міграційні процеси в 2015 році дали суттєвих приріст населення.
Останні два роки очікуваний приріст в навчальні заклади склав 400 дітей, в наступному році: 400-500 школярів.

В 2015 році до шкіл прийнято 670 першокласників. Три школи працюють у другу зміну, де навчається близько 1000 дітей, але вже в наступному році навантаження буде зменшено.
Вже працюють 18 додаткових класів, що відкриті на базі СЗОШ №5.
Зараз будується новий садочок по вулиці Гмирі, який поступово буде наповнюватись.
На теперішній час заброньовано 12 земельних ділянок для будівництва дошкільних закладів.


В наступному році в місцевому бюджеті закладено 26 мільйонів на будівництво нової школи (гімназії), решту фінансування, біля 20 мільйона гривень, очікуємо з бюджету Київської області.
Все робиться для того, щоб у 2016 році цей заклад ввести в експлуатацію. Школа зможе прийняти близько 600 учнів, що зменшить навантаження на другу зміну в інших навчальних закладах.

У 2016 році розпочнеться ремонт НВК «Берізка» (район Склозаводська) – утеплення, заміна покрівлі. Планується розпочати будівництво в ЗОШ №3 – добудова ще одного корпусу, що дасть змогу прийняти учнів з нових житлових кварталів. Зараз проходить експертизу проект на побудову нової школи на 900 місць, поруч зі школою №1. Добудова спорткомплексу на території школи №2. Старі корпуси першої і другої шкіл будуть реконструйовані. Це плани на 2016 рік, на ці проекти передбачено близько 80-90 мільйонів гривень.


З ознайомчою екскурсією до Бучі завітали керівники навчальних закладів, голів профспілкових комітетів об`єднаних територіальних громад, які в майбутньому будуть підпорядковані в систему освіти Бучанської об`єднаної громади.

На території населених пунктів (Гаврилівка, Синяк, Луб`янка, Блиставиця) знаходиться 7 навчальних закладів: 4 загально-освітні школи і три дошкільні навчальні заклади, які в подальшому увійдуть до складу навчальних закладів Бучанського відділу освіти.

Фото на згадку:

3 0

Андрій, www.bucha.com.ua 
зош №1 зош №2 ЗОШ №3 зош №4 зош №5 СЗОШ №5 гімназія
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.