» » Голова Київської ОДА Володимир Шандра: "В 2016 рік – з оптимізмом"

Голова Київської ОДА Володимир Шандра: "В 2016 рік – з оптимізмом"

Буча приймала звітно-виборчі загальні збори Київського регіонального відділення Асоціації міст України (АМУ)

Всього Київське регіональне відділення АМУ об’єднує 38 членів Асоціації та 3 асоційований членів. На зборах в Бучі міських голів, серед яких 40 відсотків новообраних, привітали: голова Київської обласної держадміністрації Володимир Шандра та голова Правління Київського РВ АМУ, Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

В президії конференції були виконавчий директор РВ АМУ Гаррі Мартін, керівник офісу реформ Київської області Володимир Удовиченко та голова клубу мерів Київської області Василь Пікулик.

У своєму звіті голова Правління Київського РВ АМУ, Бучанський міський голова Анатолія Федорук, зокрема доповів про досягнення і виклики здійснення реформи з децентралізації, проведення відповідних фахових майстерень, фахове вивчення проблематики, вирішення гострих проблем, взаємодію з містами-партнерами Сілезького воєводства Польщі, співпрацю з міжнародними фондами, стажування з метою вивчення досвіду місцевого самоврядування за кордоном, реалізацію позитивного досвіду в містах області, сплату членських внесків тощо. Лейтмотивом звучала теза: «Вивчати досвід, щоб не повторювати помилок».

Керівник офісу реформ Київської області Володимир Удовиченко провів докладний аналіз процесу здійснення реформи місцевого самоврядування, наголосивши на важливості ретельного пошуку суб’єктів для передачі муніципальних повноважень, ресурсів, функцій майнової реєстрації. Прогресивному процесу територіальної організації влади багато в чому заважає зайва політизація та небажання місцевих керівників, яким об’єднання невигідне. Доповідач із задоволенням констатував, що на сьогодні вже 29 громад Київщини отримали затвердження Кабінету Міністрів України стосовно утворення об’єднаних громад. Ще 159 громад взяли старт до об’єднання.

З привітанням до учасників зборів звернувся голова Київської обласної держадміністрації Володимир Шандра, який також відповів на запитання. Він привітав присутніх з тим, що Київщина обійняла 3-ше місце в Україні з соціально-економічного розвитку, поступившись містам Київ та Дніпропетровщині. Ці високі досягнення неможливі без праці місцевого самоврядування, бізнесу, всіх людей, які працюють в області. Далі губернатор торкнувся фінансових показників, зазначивши зокрема, що за реформою 60% податків залишаються в місцевих бюджетах, а 40% йдуть в центральний бюджет. Говорячи про перспективи Володимир Миколайович сказав: «Дивимося з оптимізмом в 2016 рік».

Далі відбулися вибори керівного складу РВ АМУ Київської області – голови Правління, заступників голови, членів Правління, ревізійної комісії, виконавчого директора. Головою Правління переобраний А.П.Федорук.

Було запропоноване і прийняте «Звернення щодо тиску на органи місцевого самоврядування» до Президента країни, Прем’єр міністра, спікера та голів фракцій Верховної Ради.
Були обрані делегати на Всеукраїнську конференцію АМУ, яка відбудеться 22-го січня 2016 року.
Інформація «Бучанських новин»
0 0

газета: "Бучанські новини" №52 від 25 грудня 2015 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.