Буча новини міста, Буча сайт » Буча та регіон » На Миколая відкрили головну ялинку Бучі

На Миколая відкрили головну ялинку Бучі

«Один, два, три – ялиночка гори!» - саме такими невибагливими словами вже котре дається старт низці Новорічно-різдвяних свят у місті.

Саме у День Святого Миколая засвітилася чарівними вогниками, яскравими візерунками, цікавими прикрасами новорічна ялинка. І хоча цього року її «вбрання» залишилося незмінним, вона все одно дарує море задоволення і гарний настрій як малечі, так і дорослим.
Мабуть, як ніколи, на свято прийшло дуже багато бучанців – з маленькими дітками, зі школярами, і навіть з дорослими дівчатами та юнаками. Адже, не залежно від віку, в дива хочеться вірити всім.

Для найменших організатори підготували декілька конкурсів, квестів, веселих завдань із нагородами – солодкими призами. Також не обійшлося без традиційних хороводів навколо ялинки разом із Святим Миколаєм (він же – Дід Мороз) і Снігуронькою. І все це – під запальну музику. Як кажуть: «без претензій, але досить мило».

Пропонуємо вам переглянути ексклюзивне відео нашого сайту, відзняте квадрокоптером з висоти пташиного польоту (технічна підтримка Бучанської міської ради).


Усім присутнім зичили добра, миру, щастя і благополуччя у році, який наближається. І у відповідь чули: «Взаємно!». Тож, давайте з вірою і надією проведемо час до чергового відліку – Нового Року. А ще подякуємо минулому: навіть якщо в ньому були негаразди, біди, незгоди, бо з усього цього складається життя.Нехай свята, що наближаються стануть для кожного чарівною порою, сповненою маленьких див, радості і казковості. Робіть добро людям, які вас оточують і хай воно повертається до вас сторицею!

Настрій ми створюємо для себе самі. За можливості, завітайте на Київську площу і пориньте у чудову атмосферу свята. До речі, там продовжують встановлювати новорічні декорації, тож подивимося, який сюрприз для жителів Бучі підготували цього разу.Читайте також:

Як бучанці День Святого Миколая святкували#бучанціпробучу

Опубликовано Бучанська міська рада - офіційна сторінка 19 декабря 2015 г.
1 0

Андрій Беляков, www.bucha.com.ua 
Новий рік
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 370 днів з дня публікування.
Катерина

OFFline

Открытие нашей Елки в день Святого Николая произошло, все было красво! Однако есть пожелание для сайта Бучи. Желательно зарание уведомлять жителей города. По слухам узнала, что буд то бы в 16. 00 будет открытие Елки. Зашала на сайт бучанский, а информации никакой...

1
administrator

OFFline

  • administrator (270)
  • Адміністратори
  • 20 грудня 2015 18:22
Цитата: Катерина
Открытие нашей Елки в день Святого Николая произошло, все было красво! Однако есть пожелание для сайта Бучи. Желательно зарание уведомлять жителей города. По слухам узнала, что буд то бы в 16. 00 будет открытие Елки. Зашала на сайт бучанский, а информации никакой...


почаще заходите на сайт за новостями :recourse: .

так же уточню, что в дни когда много мероприятий в городе или важных событий - на главной странице справа есть блок важных новостей/афиш = там при перелистывании можно найти ближайшие события.

2