» » » В Ірпінській ОДПІ проведено семінар для користувачів РРО

В Ірпінській ОДПІ проведено семінар для користувачів РРО

Днями в приміщенні Ірпінської ОДПІ відбувся семінар для платників що використовують в своїй господарській діяльності та для майбутніх користувачів реєстраторів розрахункових операцій.
В Ірпінській ОДПІ проведено семінар для користувачів РРО

Провідні фахівці ГУ ДФС у Київській області та представники Ірпінського Центру сервісного обслуговування ознайомили присутніх з особливостями застосування касової техніки, функціональними можливостями, модифікацією касових апаратів, механізмами визначення акцизного податку в розрахункових операціях суб’єктів господарювання та нагадали про зміни до Податкового кодексу та Законом України від 28.12.14 №71-VIII у частині механізму застосування РРО та запобігання можливим порушенням з боку суб’єктів господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за товари(послуги).

Під час семінару суб’єкти господарювання, які працюють за спрощеною системою та повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій, отримали багато корисної інформації.

В Ірпінській ОДПІ проведено семінар для користувачів РРОПрисутні змогли отримати фахові відповіді–консультації щодо практичного застосування реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій та норм податкового законодавства.
Ірпінська ОДПІ 
  3
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.