» » » В Ірпінській ОДПІ проведено семінар для користувачів РРО

В Ірпінській ОДПІ проведено семінар для користувачів РРО

Днями в приміщенні Ірпінської ОДПІ відбувся семінар для платників що використовують в своїй господарській діяльності та для майбутніх користувачів реєстраторів розрахункових операцій.
В Ірпінській ОДПІ проведено семінар для користувачів РРО

Провідні фахівці ГУ ДФС у Київській області та представники Ірпінського Центру сервісного обслуговування ознайомили присутніх з особливостями застосування касової техніки, функціональними можливостями, модифікацією касових апаратів, механізмами визначення акцизного податку в розрахункових операціях суб’єктів господарювання та нагадали про зміни до Податкового кодексу та Законом України від 28.12.14 №71-VIII у частині механізму застосування РРО та запобігання можливим порушенням з боку суб’єктів господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за товари(послуги).

Під час семінару суб’єкти господарювання, які працюють за спрощеною системою та повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій, отримали багато корисної інформації.

Присутні змогли отримати фахові відповіді–консультації щодо практичного застосування реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій та норм податкового законодавства.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.