» » » Київська область збільшила закупівлю шкільних автобусів завдяки електронним тендерам

Київська область збільшила закупівлю шкільних автобусів завдяки електронним тендерам

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації зміг збільшити закупівлю шкільних автобусів за рахунок економії коштів завдяки переходу на електронні закупівлі.

«Титульним прикладом ефективності нової електронної системи для нас стала закупівля шкільних автобусів. Завдяки торгам через сервіс електронних закупівель ми заощадили близько 2,6 млн грн і змогли купити не 11, а 14 нових автобусів. Це невелика, але символічна перемога, яку ми одержали завдяки прозорості нової системи», - написав він.

Як уточнили в Київобладміністрації, на даний час проводиться експертиза закуплених автобусів, після чого з переможцем торгів буде укладено договір, і автобуси будуть відправлені в райони Київської області.

За словами Парцхаладзе, у першу чергу, нові автобуси отримають ті райони області, які потребують оновлення застарілого автопарку, райони, де пройшла оптимізація шкіл, а також райони, звідки автобуси віддавалися у зону АТО.

«Ми і надалі будемо робити все, щоб система закупівель була чесна і працювала на потреби людей і розвиток області. Вона відкриває великі перспективи не тільки для економіки регіону, але і для боротьби з системною корупцією », - підкреслив він.

З 20 травня 2015 в Україні стартував пілотний проект із впровадження електронних закупівель і Київська область бере в ньому активну участь.
Через сервіси електронних закупівель у Київській області вже закуповуються комп'ютери, друковані матеріали, спортивний інвентар, нафтопродукти, машини, транспортне обладнання, будівельні матеріали, промислові механізми, послуги у сфері ІТ, освіти та навчання, адміністративні послуги, ремонт і технічне обслуговування.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.