» » Галузь переробки вторинних ресурсів прагне розвитку

Галузь переробки вторинних ресурсів прагне розвитку

Українське виробничо-екологічне об'єднання "Укрвторма" є найбільшою структурою країни з переробки відходів. До складу об'єднання входить близько 100 спеціалізованих заготівельних і переробних підприємств великого, середнього і малого бізнесу, розташованих в усіх регіонах України. Вчора, в конференц-холі податкового університету, відбулася урочиста нарада директорів підприємств об’єднання, присвячена 50-річчю заснування системи вторинних ресурсів України. На дану зустріч приїхали представники підприємств галузі з усіх регіонів України, а також Криму.

Першим пунктом порядку денного було привітання ветеранів галузі з ювілеєм. З цієї нагоди генеральний директор об’єднання «Укрвторма» Петро Семко вручив премії, а також презентував книгу «Короткі нариси історії системи вторинних ресурсів України», котра була випущена до цієї події, й де окрім історичної частини вміщено розділ щодо розвитку підприємств сьогодні.

У ході наради було підсумовано роботу за 2015 рік і розглянуто можливості фінансування окремих програм даної галузі за рахунок отримання пільгових кредитів, виділення коштів з державного фонду охорони навколишнього середовища і державного фонду регіонального розвитку, фінансування в рамках програми ЄС «Горизонт 2020» НЕКФО та інші питання.

Зауважимо, що діяльністю спеціалізованих заготівельних підприємств об'єднання є збір і заготівля відходів вторинної сировини, зокрема, макулатури, вторинних текстильних і полімерних матеріалів, склобою, зношених шин, використаної металевої тари та інших відходів.
Переробні підприємства, що утилізують відходи вторинної сировини, виготовляють картон, туалетний папір, поліетиленові труби, ящики, широкий асортимент виробів з вторинних полімерних матеріалів, вторинний поліетилентерефталат з ПЭТФ-пляшки та іншу продукцію.


Сьогодні на заготівельних підприємствах об'єднання працює близько 4000 чоловік, на тих, що переробляють — 2500 працівників.
Як засвідчила урочиста нарада директорів, галузь прагне розвитку та впровадження новітніх технологій щодо переробки відходів та комплексної програми збереження навколишнього середовища й поліпшення екології.
1 0

Валентин СОБЧУК 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.