» » Бучанці з особливими потребами

Бучанці з особливими потребами

3 грудня в нашій державі і в усьому світі визначається як Міжнародний день людей з інвалідністю. Ці люди, незважаючи на свої проблеми зі здоров'ям, сильні духом і демонструють надзвичайні таланти, які навіть не взмозі показати інші і подають гідний приклад всім.

Бучанською міською радою за підтримки лідер політичної партії «Нові обличчя» Василя Олексюка, ФОП «Мандзюк А.І.», ГСП проекту «Соціальна інтеграція та примирення внутрішньо – переміщених сімей та дітей у Київській області», директора ТОВ «ЦЕМ РЕСУРС» Андрія Гуменного, волонтера Анатолія Кушнірчука для дітей з інвалідністю 5 грудня в приміщенні ЗОШ № 3 було проведені цікаві розважальні заходи.


Київський творчий колектив «Колоритми» презентували виставу «Все багатство України для маленької дитини», в якій діти мали змогу взяти участь. Вони разом з артистами водили хороводи, танцювали на сцені, змагалися у конкурсах. Діточок пригощали смаколиками, дарували подарунки. Для присутніх заспівали пісні Дядюн Даша та Авдіюк Іринка. Діти з захопленням занурювалися в дійство, що відбувалося на сцені та з сяючими обличчями залишали приміщення після вистави.


В холі школи були виставлені роботи дітей, яку зібрали для огляду центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. На цій виставці можна було побачити картини юних художників Іринки Чернявської, Юлі Кандаскалової, Іринки Павловської, ляльки – мотанки, виготовлені Максимом Бондаренком, Богданом Мациком, Вовою Ковалевським, Юрою Шаулком, Ростіком Студило, Веронікою Стаховою, Вовою Антоненко, Анастасією Лещенко. Виставка притягувала погляди, не залишаючи байдужим жодного.


З 7 грудня ця виставка перемістилася у приміщенні Бучанської міської бібліотеки для дорослих, що знаходиться за адресою м. Буча вул. Енергетиків 19.


Для дітей працівниками Бучанського центру позашкільної роботи Терешпольською Лілією, Шевчук Олесею, Юрченко Оксаною, Вінниченко Роксоланою було проведено цікаві майстер – класи, на яких діти власноруч робили привітальні листівки.
Фахівцями Проекту Топчій Наталією та Ракшою Людмилою було проведено майстер – клас з розмальовування виробів з глини та виготовлення колективної творчої роботи «Дитячі долоньки».


Кожна дитина мала нагоду подарувати подаруночок батькам , зроблений власноруч.

Але це не єдиний день, де люди з інвалідністю можуть себе проявити і показати.
Люди з особливими потребами мали можливість взяти участь в обласних заходах, а саме обласному фестивалі творчості «Повір у себе», Київському обласному літературному фестивалі «Поетичний рушник».
Протягом року неодноразово залучалися такі діти до міських заходів, надавалася допомога сім'ям з дітьми Бучанською міською радою.

Надання підтримки й допомоги людям з особливими потребами — це реальний вияв людяності та любові до ближнього.
0 0

Світлана Виноградова, фахівець Центру 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.