» » » Пенсійний фонд презентує нову систему обслуговування громадян та обробки документації

Пенсійний фонд презентує нову систему обслуговування громадян та обробки документації

У пенсійному фонді України створюється нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій. Нова модернізована система призначення та виплати пенсій дасть змогу не тільки відмовитися від величезного паперового документообігу, але й спростити процедури прийому та обслуговування громадян, істотно скоротити час їхнього спілкування з фахівцями Фонду.

Перевагою для громадян нової системи обслуговування та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій являється, перш за все те, що є можливість звернутися за вирішенням своїх пенсійних питань до будь-якого управління Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання, отримати консультацію чи надіслати документи дистанційно.

3 грудня 2015 року на базі управління Пенсійного фонду України у місті Бучі Київської області відбувся семінар-навчання із запровадження в дію централізованого призначення та виплати пенсій. В якому взяли участь фахівці 4-х регіональних управлінь Пенсійного фонду (Вінницького, Донецького, Київського та Херсонського), які першими впроваджують даний пілотний проект, мали можливість детально ознайомитись із новим механізмом обслуговування громадян.

Проект централізованого призначення та виплати пенсій стартуватиме із січня 2016 року.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.