» » Жертвам вибуху гранати потрібна допомога

Жертвам вибуху гранати потрібна допомога

Резонансна подія з вибухом гранати, яка кілька днів тому сталася в Бучі, «обростає» новими подробицями. Не будемо давати моральну оцінку діям зловмисника – це робота працівників поліції. Головні фігуранти інциденту – постраждалі бучанські діти. Створивши святковий настрій військовим своїм хореографічним виступом на концерті з нагоди Дня Збройних Сил України, що проходив у Центральному будинку культури, вони сповна отримали «дяку» від колишнього захисника Вітчизни.

Як розповідає Голова правління міжнародного благодійного фонду «Волонтерська допомога» Лариса Безуглова, у той день учаснику колективу «Фантазія» Андрію – виповнилось 16 років. Шестеро друзів йшли до піцерії відсвяткувати подію, але поруч із злополучною стоянкою почули гомін – «громкие разборки». Підлітки вирішили пройти осторонь – подалі від дещо неадекватних дорослих людей. Але було вже запізно: саме у ту мить стався вибух… Двом дітям пощастило – вони встигли сховатися за трьома припаркованими машинами, а четверо – прийняли на себе вибух гранати.


Поліція приїхала першою, через 15 хвилин прибула карета швидкої. Діти дзвонили батькам, знайомим… Андрій ще перев’язував своїм шарфом ногу дівчинки..

У результаті – троє дівчат опинилися на лікарняних ліжках Ірпінської центральної міської лікарні з різним ступенем осколочного поранення. Медики відразу кинулися рятувати дітей: великі частини гранати були видалені з тіла, а от мікрочастини не змогли. Для цього треба застосувати спеціальне обладнання – вакуумну обробку, якого у нас, на жаль, немає. До того ж, така процедура потребує значних коштів.

А от їхньому товаришеві пощастило менше – хлопець у більш тяжкому стані був направлений до Київської обласної лікарні. На даний час у нього – вже п’ята операція на коліні (в якому у нього був колінний імплатант). Усі втручання складні. Юнаку осколок гранати пройшов у 2 см від ока, тож хлопець дивом не осліп. Інші операції – це переважно вилучення численних осколків у ногах.

Попри весь біль і усвідомлення того, що на довгий період реабілітації доведеться забути про заняття улюбленою справою – танцями, хлопцеві все ж таки пощастило. Адже не варто виключати той факт, що мобільний телефон, який був у кишені куртки – біля серця, врятував йому життя. Смертельний осколок застряг у «слухавці».

Зараз Андрій потребує інтенсивного лікування. Він сирота і виховується бабусею, тому грошей у їхній маленькій родині не вистачить, щоб придбати всі необхідні медпрепарати.

Після таких важких поранень на дітей чекає складний період фізичного відновлення. Про моральну шкоду годі й говорити – зараз підлітки у стані шоку, з ними працюють військові психологи.

Першу фінансову допомогу надала Бучанська міська рада – цими коштами розпочато складне лікування, але на повне відновлення ще потрібно багато фінансових витрат.


Просимо небайдужих долучитися до допомоги! За детальною інформацією звертайтеся до Голови правління міжнародного благодійного фонду «Волонтерська допомога» Лариси Безуглової. Тел.: (096) 585-93-54.Все-таки Батьківщину треба захищати, а не калічити її дітей. На щастя, подібний вчинок і особа, яка це зробила – виключення з правила. Принаймні, у це дуже хочеться вірити, інакше про наступні покоління патріотів можна забути. Адже для наслідування потрібні гідні приклади. Благо у нас достатньо людей з честю, гідністю, мужністю, які проливають власну кров заради порятунку інших. Вони для молоді і стануть взірцем…

Фонд взял под опеку пострадавших (4 подростков).
Наши реквизити:
БО "МБФ"Волонтерська допомога"
р/р 26002052635220 валюта UAH
ЄДРПОУ /ДРФО 39825781
Призначення платежу: благодійна допомога
у "ПАТ КБ ПРИВАТБАНК"
(ЄДРПОУ 14360570, код банку 320649)


Сюжет ВІКНАНОВИНИ:SOS Буча!!!Ситуация по пострадавшим девочкам в воскресенье от разорвавшейся гранаты в Буче.Все плановые хирургически...

Posted by Міжнародний благодійний фонд "Волонтерська допомога" on 9 декабря 2015 г.
0 0

Андрій Беляков, спеціально для www.bucha.com.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.