» » » Графік роботи регіонального сервісного центру МВС у Київській області

Графік роботи регіонального сервісного центру МВС у Київській області

З метою належного виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ», наказу МВС від 19.07.2011 №440 «Про затвердження внутрішнього розпорядку дня працівників структурних підрозділів апарату Міністерства внутрішніх справ України» на території Київської області створено Регіональний сервісний центр МВС (РСЦ), який знаходиться за адресою
м. Київ, вул. Федора Ернста, 3 та Територіальні сервісні центри МВС (ТСЦ),
що знаходяться в

смт. Баришівка, вул. Польова, 5;
м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 18 А; м. Бровари, вул. Чкалова, 4; м. Васильків, вул. Чехова, 3;
м. Вишгород, майданчик ГАЕС; Києво-Святошинський р-н,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Льва Толстого, 2;
смт. Макарів, вул. Дорожна, 13 А;
Переяслав-Хмельницький р-н, с. Гайшин, вул. Жовтнева, 10;
Ставищенський р-н, с. Винарівка, вул. Пархоменка, буд. 39


Графік роботи Регіонального сервісного центру


Понеділок, вівторок, середа, четвер – з 9.00 до 18.00; у п’ятницю – з 9.00 до 16.45.
Обідня перерва – з 13.00 до 13.45.
Вихідні дні – субота, неділя.
Напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину.

Графік роботи Територіальних сервісних центрів:
Вівторок, середа, четвер, п’ятниця – з 9.00 до 18.00; у суботу – з 9.00 до 16.45;
Обідня перерва – з 13.00 до 13.45.
Вихідні дні – неділя, понеділок та святкові дні.

Напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину.


Експертиза транспортного засобу – це важливо та необхідноКупівля транспортного засобу – річ непроста, напроти – навколо цього процесу крутиться чимало шахраїв і аферистів, які обманним шляхом можуть ошукати покупця, продати йому автомобіль, який має кримінальне минуле чи незаконно ввезений на територію України. Однак, трапляються непоодинокі випадки коли ошукані власники невдовзі залишаються й без грошей, й без жаданого транспортного засобу. Або ж роблять малоприємне відкриття – його автомобіль має підроблені (сфальсифіковані) реєстраційні документи, номерні знаки, ідентифікаційні номери агрегатів. Злочинці використовують різні новітні технології так, що пересічний громадянин не може запідозрити підробку, тому без відповідного фахового досвіду виявити це просто неможливо.

В Київській області при територіальних сервісних центрах, працюють експерти комплексного дослідження та оцінки транспортних засобів. Вони мають справу з модельним рядом автомобілів усіх країн світу. Зокрема, робиться загальний огляд автомобіля, перевіряється ідентифікаційний номер кузова, інформаційні таблички авто та номерні позначення двигуна. Взагалі, в експертній практиці поширеними є випадки, коли на територію України контрабандним шляхом завозять автомобілі із-за кордону та змінюють їхні номерні позначення, беручи номери іншого авто.

Тому рекомендуємо скористатися послугами фахівців комплексного дослідження та оцінки транспортних засобів експертної служби. Це є гарантією того, що придбане авто не викрадене, без кримінального минулого, цілком законне і експлуатувати його можливо без найменших проблем і докорів сумління.
Пам’ятайте, що транспортний засіб, який має змінені номери за рішенням суду має бути знятий з реєстрації. Тобто документи на нього анулюються, хоча сам транспортний засіб мають повернути власнику, як його майно. На жаль, після цього автівку можна хіба що продати на запчастини. Отже, при купівлі автомобіля ніколи не спішіть оформити документи на придбання, зверніться до спеціалістів – нехай вони всебічно перевірять машину. Тільки за результатами експертного дослідження можливо не допустити помилки при купівлі автомобіля.
1 0

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.