» » 8 грудня на Київщині викрадено три авто та мотоцикл

8 грудня на Київщині викрадено три авто та мотоцикл

8 грудня, на території Київської області, невідомі особи викрали два позашляховика: «Lexus GX 460», «Toyota Land Cruiser», а також «ЗАЗ Lanos» та мотоцикл «Jianshe». Транспортні засоби викрадали переважно уночі.

Незаконні заволодіння транспортними засобами зареєстровані у наступних населених пунктах:
село Софіївська Борщагівка: невідомі особи з вулиці Пушкіна, викрали білий «Lexus GX 460», 2011 року випуску, номерний знак АА3103КХ;
місто Біла Церква: з вулиці Леваневського, викрадено сірий позашляховик «Toyota Land Cruiser», 2011 року випуску, номерний знак АА3334КЕ;
місто Вишневе: з вулиці Червоноармійської, викрадено синій «ЗАЗ Lanos», 2007 року випуску, номерний знак АІ4376ВІ, а у селі Новосілки, з вулиці Ломоносова, - мотоцикл «Jianshe», 2013 року випуску, номерний знак АА4108 АВ. Прийнято міри розшуку.

З початку року, на Київщині, зареєстровано 702 незаконних заволодіння транспортними засобами.
Злочинці найчастіше викрадали автомобілі на території наступних районів: Києво-Святошинського – зареєстровано 133 випадки; Ірпінського-87, Фастівського – 63, Білоцерківського - 60, Броварського – 55.

Закликаємо водіїв заздалегідь подбати про свій транспорт - обладнайте авто додатковими протиугінними пристроями.
При можливості залишайте автомобілі на стоянках, що охороняються або в гаражних боксах. Також не варто провокувати злодіїв – ні в якому разі не залишайте в машині документи, гроші та інші цінні речі. Виходячи з авто, не забувайте його закривати і ставити на сигналізацію.
Якщо ваше авто викрали негайно телефонуйте за телефоном «102».
0 0

Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.