» » В Коцюбинському через несправну колонку загинула молода пара

В Коцюбинському через несправну колонку загинула молода пара

Загадкова трагедія. В селищі Коцюбинському знайшли мертвою молоду пару. А їхніх сусідів поверхом вище - забрала "швидка" з отруєнням. Чому загинули люди та у якому стані постраждалі, що вижили?


Трагедія сталася ось у цьому будинку, що в селищі Коцюбинському. Анатолій допомагав виносити з квартир постраждалих від отруєння. Зі сну не одразу зрозумів, що сталося. Адже жодного підозрілого запаху не було.

Анатолій Гоумінков, мешканець будинку:
- Меня подняла вот эта соседка с 12 квартиры. Мы тоже не в курсе дела. Утром подымает, жена открывает. Каже - дядя Толя дома? Она говорит: дома. А что такое случилось? - Надо дядю Володю помочь вынести. Мужиков нема никого. Так что их пришлось выносить, так как они не могли идти. А тот вообще человек в очень тяжелом состоянии. И его в реанимации откачали.
Тож доки одні мешканці виносили на свіже повітря постраждалих, інші будили сусідів. Але у п'ятій квартирі їм ніхто не відчинив. Це занепокоїло людей, тож викликали полісменів. Коли відчинили двері оселі - рятувати вже було нікого.

Світлана Федик, кореспондентка:
- Молода пара загинула за оцими дверима. Обом було лише по 23 роки. Люди розповіли: хлопець та дівчина орендували квартиру та поселилися нещодавно. Приїхали сюди, нібито, з Донецької області.

Анатолій Гоумінков, мешканець будинку:
- Сперва было такое ощущение, что вроде убили. Убиты они. А когда проверили квартиру, все нормально, ни побоев, никаких ссадин, ничего не было. Жинка була в ванной. А він на унітазі сидів. В таком положении. Чи милися, чи що.
Вже за кілька годин стало відомо - вбив закоханих чад. Від отруйного газу мало не загинули ще троє мешканців будинку.

Світлана Федик, кореспондентка:
- Постраждали від газу і сусіди зверху. Ця квартира розташована відразу над тією, у якій загинули люди. На той момент тут було троє. Чоловік, дружина і її сестра. Усім їм стало погано, вони знепритомніли.
Що ж сталося в цій двоповерхівці? Експерти вже мають результати попередніх експертиз.
Олена, сусідка загиблих:
- Там колонка стоїть, і потух фітіль, фітіль вот етот, і вот ета пара молодих, 23 годи їм, на квартиру прийшли до етого хазяина, і от таке получилось - задихнулись…
Розслідують цю трагедію слідчі прокуратури. На місці продовжує працювати газова служба. Тим часом життя чоловіка, який з отруєнням потрапив до реанімації, вже в безпеці. Двох постраждалих жінок відпустили додому.
0 0

Світлана Федик, Олег Мацкевич. www.ntn.ua 
криминал кримінал Коцюбинське
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.