» » » Адреси 9-ти Територіальних сервісних центрів регіонального сервісного центру МВС

Адреси 9-ти Територіальних сервісних центрів регіонального сервісного центру МВС

Шановні жителі Київської області!
Адреси  9-ти Територіальних сервісних центрів  регіонального  сервісного центру  МВСНагадуємо Вам, що в зв’язку з реформуванням структури МВС станом на сьогоднішній день на території Київщини кількість центів надання послуг пов’язаних з реєстрацією, перереєстрацією, продажем автотранспортних засобів та отриманням посвідчень водія скорочено з 17 до 9 та перейменовано їх в Територіальні сервісні центри регіонального сервісного центру МВС у Київській області, які знаходяться за адресами:

Територіальний сервісний центр 3241 регіонального сервісного центру МВС у Київській області, смт. Баришівка, вул. Польова, 5.
Територіальний сервісний центр 3242 регіонального сервісного центру МВС у Київській області, м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 18 А.
Територіальний сервісний центр 3243 регіонального сервісного центру МВС у Київській області, м. Бровари, вул. Чкалова, 4.
Територіальний сервісний центр 3244 регіонального сервісного центру МВС у Київській області, м. Васильків, вул. Чехова, 3.
Територіальний сервісний центр 3245 регіонального сервісного центру МВС у Київській області, м. Вишгород, майданчик ГАЕС.
Територіальний сервісний центр 3246 регіонального сервісного центру МВС у Київській області, Києво-Святошинський р-н, с. С. Борщагівка, вул. Льва Толстого, 2.
Територіальний сервісний центр 3247 регіонального сервісного центру МВС у Київській області, смт. Макарів, вул. Дорожна, 13 А.
Територіальний сервісний центр 3248 регіонального сервісного центру МВС у Київській області, Переяслав-Хмельницький р-н, с. Гайшин, вул. Жовтнева, 10.
Територіальний сервісний центр 3249 регіонального сервісного центру МВС у Київській області, Ставищенський р-н, с. Винарівка.

Також доводимо до громадян Київщини, що станом на сьогодні кожен сервісний центр не залежно щодо його розміщення і в інших областях, котрі межують з Київською, забов’язаний виконувати всі необхідні дії щодо надання послуг реєстрації та виданні посвідчень водія. Тому прохання до громадян економити свій час та звертатися до найближчого територіального центру.

Всі архівні матеріали з центру надання адміністративних послуг пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування міста Буча та Ірпінь при УДАІ ГУМВС України в Київській області передані до ТСЦ №3247.
Також інформуємо, що у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 року №941 « Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації транспортних засобів» довідки-рахунок, що оформлювались в торгівельних організаціях, які здійснювали продаж транспортних засобів СКАСОВАНІ. Договори купівлі-продажу транспортних засобів можна посвідчити в Територіальних Сервісних Центрах МВС. Договори купівлі-продажу транспортних засобів посвідчуються в Територіальних Сервісних Центрах безкоштовно.
Для укладення договору купівлі-продажу транспортного засобу, до сервісного центру МВС подаються паспорти, коди платника податків власника транспортного засобу та покупця, доручення (в разі представлення інтересів власника) реєстраційний документ на транспортний засіб, та представляється на огляд транспортний засіб.
1 0

З повагою, керівництво регіонального центру, www.mvs.gov.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.