» » До рятувальників Ірпеня завітали школярі

До рятувальників Ірпеня завітали школярі

3 грудня до рятувальників 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Ірпінь завітали на екскурсію першокласники ЗОШ № 12. Працівники Ірпінського МВ з радістю їм розповіли про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, про її функції та завдання.

Захід проводиться з метою ознайомлення та навчання населення (дітей) основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, та, звичайно, популяризації професії рятувальника. Так, рятувальники Ірпеня навчали дітей правилам поведінки при пожежі та розповіли про можливі наслідки нехтування правилами пожежної безпеки.

Також, продемонстрували глядачам пожежно-рятувальну техніку, яка знаходиться на озброєнні підрозділу, бойове спорядження, яке використовується при ліквідації надзвичайних подій та ситуацій, наочно продемонстрували рятувальне спорядження та інструменти, що застосовуються при порятунку людей.
Досить часто діти стають як учасниками так і винуватцями виникнення пожеж. Саме через це, щорічно, в Україні виникає близько трьох тисяч пожеж, під час яких гине 130-150 дітей. Тому, з метою залучення уваги громадськості до проблеми формування культури безпеки життєдіяльності підростаючого покоління та більш ефективного засвоєння теоретичних знань з основ життєдіяльності рятувальники Ірпеня разом із викладацьким складом ЗОШ № 12 провели даний захід.
0 0

Ірпінський МВ ГУ ДСНС 
мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.