» » » Комунальні послуги можна оплатити у відділеннях УКРПОШТИ

Комунальні послуги можна оплатити у відділеннях УКРПОШТИ

Сплатити рахунки за комунальні послуги, телефонний зв’язок, кабельне телебачення, електроенергію, газ можна зручно в одному з майже 12 тис. відділень Укрпошти по всій країні.

У поштових відділеннях також приймуть платіж на користь банківських установ в рахунок погашення кредитної заборгованості тощо та інші платежі від населення.

Приймання платежів в рахунок погашення кредитної заборгованості здійснюється без стягнення комісії з клієнта на користь ПАТ «Альфа-Банк», ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк» та ПАТ «Банк Михайлівський» (за умови відповідності квитанції умовам укладеного договору).

Плата за приймання платежів від фізичних осіб на користь юридичної особи без укладання договору стягується з платника (користувача) послуг. Мінімальна плата за один рахунок становить 3,00 грн.

Приймання платежів від фізичних осіб на користь юридичної особи, якщо відповідна плата не передбачена договором між юридичною особою та філіалом УДППЗ «Укрпошта», за один рахунок складає:

до 400 грн. включно – 1,5 %;
понад 400 грн. до 1000 грн – 1%;
понад 1000 грн. 0,8%.

Рахунки на сплату платежів необхідно подавати до об’єкта поштового зв’язку з усіма заповненими обов’язковими реквізитами.

Працівники поштового зв’язку не несуть відповідальності за достовірність даних, зазначених у рахунках на сплату платежів.

Прийняті кошти перераховуються на відповідні рахунки одержувачів в строки, обумовлені в договорі, а у разі приймання платежів без укладання договорів до 3-х робочих днів без урахуванням дня приймання.

Для об’єктів поштового зв’язку, що знаходяться у сільській місцевості, строк перерахування подовжується на час, необхідний для доставки документів до поштамтів, центрів поштового зв’язку, поштамту-ЦПЗ, які здійснюють контроль та перерахування прийнятих платежів.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.