» » У Бучі будуються нові заклади освіти

У Бучі будуються нові заклади освіти

Нинішній навчальний рік вкотре показав, що ситуація із закладами освіти стоїть вкрай гостро і потребує швидкого вирішення. Переповненість шкіл і дитячих садочків спонукала посадовців вдатися до більш рішучих кроків і прискорити реалізацію багаторічних задумів. Мова йде як про зведення нових будівель, так і реконструкцію вже існуючих шкіл.

Так, за словами начальника Бучанського відділу освіти Олега Цимбала, першим завданням є модернізація школи №5. Протягом місяця робочі повинні повністю замінити покрівлю даху навчального закладу та розпочати роботи з утеплення всіх будівель (учбовий корпус, столова, майстерня, спальний корпус, котельня тощо). А от штукатурити фасади й остаточно «прикрашати» споруду будуть вже з настанням весни.У не найкращому стані перебуває і найстаріша школа міста (в прямому і переносному значенні) – ЗОШ №1, що по вул. Малиновського. Тож, у влади є плани стосовно її «реанімації». Наразі на території закладу завершується будівництво нового спортивного майданчику зі штучним покриттям, з проїздом з вулиці Інститутської (передбачені місця для паркінгу). Вартість проекта в 2,5 млн. гривень.


Як повідомила директор комунального підприємства «Бучабудзамовник» Світлана Демченко, зараз проходить експертизу документація з реконструкції ЗОШ №1 та будівництва (поруч зі старою будівлею) нового корпусу школи. Нова споруда розрахована на 990 учнівських місць, а вартість проекту становить 130 млн. гривень.

Початок будівництва заплановано на наступний рік, але за умови, що даний проект підтримають в Київській облдержадміністрації і візьмуть дольову фінансову участь у його втіленні.

У Бучі будуються нові заклади освітиУже багато років бучанці чекають і на появу школи по бульв. Богдана Хмельницького. З різних причин (законодавчих, фінансових) її будівництво відкладалося «на потім». І ось нарешті почалися конкретні кроки і безпосередні роботи по зведенню даного закладу освіти. Щоправда, замість загальноосвітньої школи хочуть побудувати гімназію, але цільове призначення проекту залишається незмінним – навчати і «сіяти» добре,вічне та розумне…
Нова гімназія будується на кошти інвесторів. Загальний кошторис становить 67 млн. гривень. Поки що залучено 7 млн. гривень: на ці кошти вже закладено фундамент, виконали низку інженерних робіт. Термін будівництва об`єкта розраховано на один рік.

Ще одна приємна новина чекає і на батьків малечі: у Бучі розпочато будівництво дитячого садочка по вулиці Гмирі (в новому мікрорайоні за торговим комплексом Варшавський). Садочок зможе прийняти близько 100 дітей. Хочеться сподіватися, що поява дитсадка – теж не «за горами».
2 0

Андрій Беляков, спеціально для www.bucha.com.ua 
СЗОШ №5 гімназія Варшавський ринок фотофакт освіта нова школа міські новації
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.