» » Безкоштовна юридична допомога переселенцям у Бучі

Безкоштовна юридична допомога переселенцям у Бучі

«Готові відстоювати інтереси переселенців у судах», – правозахисник Віталій Дроботун

Буча стала одним з 12 міст Київської області, де відкрили центр безкоштовної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Це ініціатива Громадської правозахисної організації «Права людини». Допомога надається за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.

«Наш проект називається просто: «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам Київської області». Проте унікальний він тим, що ми надаємо як первинну, так і вторинну юридичну допомогу. Готові навіть відстоювати інтереси переселенців у судах. Крім того, вже випущені інформаційні буклети для ВПО, де вміщені відповіді на найбільш розповсюджені юридичні питання», – зазначає голова правління ГПО «Права людини» Віталій Дроботун.

Правозахисна організація також невдовзі планує провести у Бучі тренінг «Ефективна інтеграція: права, робота, підприємництво». Переселенців безкоштовно навчатимуть правильно шукати роботу, розкажуть про гарантовані державою права, а також – консультуватимуть щодо реєстрації різного роду організацій в Україні.

Телефон для довідок: 096-48-79-216
0 0

Прес-служба ГПО "Права людини" 
АТО
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.