» » На осінній канікулах бучанські діти побували в Кременці

На осінній канікулах бучанські діти побували в Кременці

Нарешті усі ми дочекалися осінніх канікул! Я впевнена на всі сто, що усі учні нашої гімназії, як і вчителі, вже давно чекали на цей спокійний, тихий відпочинок.

Наш 10 клас не є виключенням. Проте, я не можу сказати, що наші канікули були і справді спокійними та тихими. Наш класний керівник, Олена Іванівна, запропонувала нам прекрасну подорож до міста Кременця, що тривала 4 дні. На жаль, за своїм станом здоров'я, вона не змогла розділити з нами ці враження. Нас супроводжувала Наталія Євгенівна.


Місто Кременець завдячує своїй назві мінералу кремінь. Ознакою кременя є його твердість — настільки міцна, що камінь використовувався людиною як матеріал для виготовлення знарядь праці. Саме таким є дане місце та люди, які проживали й живуть у ньому. Історія Кременця заповнена чималою кількістю тяжких випробувань та видатних подій. Вперше місто згадується 1227 р. Під час І світової війни Кременець опиняється в горнилі боїв Брусиловського прориву. Саме в малесенькому селищі Тараканів, що під Кременцем, ми мали змогу прогулятися казематами Тараканівського форту (або ж Дубненський форт). Ми отримали нагоду відвідати одну із п'яти найвідоміших пам'яток архітектури ХІХ ст. – будинок Словацьких. Над усім містом височіють руїни замку XVI ст. У місті діє два музеї. Ми відвідали обидва: Кременецький районний краєзнавчий музей (був створений у 1937 р. його експозиція дає можливість ознайомитися з 5,5 тис. eкспонатів) та ознайомилися з літературно­меморіальним музеєм Юліуша Словацького (набагато молодший, його створили у 2004 р., а фонд складає 1500 експонатів).


Місто є гостинним, спокійним і повністю відкритим для усіх його відвідувачів. Місцеві готелі із задоволенням приймуть усіх туристів, які завітають до нього. Персонал готелю “Панорама”, у якому ми проживали, і справді вразив усіх нас своє привітністю та здатністю допомогти. Так як ми були так вперше, нам доводилося часто звертатися до адміністації. Одже, будьте впевнені, що вам завжди підкажуть та допоможуть в любий час. Кременець – відмінне місце для поїздки. На перший погляд, це місто є зовсім непримітним та нецікавим, проте, під час відвідування цих вражаючих споруд, цих мальовничик гір, подекуди мені здавалося, що я зовсім не в Україні, а десь у Польщі чи Німеччині. Я раджу всім відвідати це невеличке і компактне містечко на Тернопільщині!
0 0

Панцюк Уляна, учениця 10 класу Бучанської української гімназії 
гімназія
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.