» » » ПАТ «Київоблгаз»: Працює інтернет-сервіс «Особистий кабінет» для керування розрахунками за газ

ПАТ «Київоблгаз»: Працює інтернет-сервіс «Особистий кабінет» для керування розрахунками за газ

Для клієнтів ПАТ «Київоблгаз» працює інтернет-сервіс «Особистий кабінет» для максимально зручного та простого керування розрахунками за газ. За перші три тижні роботи сервісу в ньому встигло зареєструватись понад 3,5 тисячі користувачів.
ПАТ «Київоблгаз»: Працює інтернет-сервіс «Особистий кабінет» для керування розрахунками за газ


Особистий кабінет дозволяє в будь-який зручний для клієнтів газової компанії час занести і звірити показання приладів обліку газу та оплатити за послуги онлайн. Крім того, клієнти компанії зможуть переглянути історію свого особового рахунку, дізнатись свій тариф та поточний баланс і навіть звернутись до фахівців газової компанії із запитанням, скаргою чи пропозицією.

«Завдяки можливостям, які надає Особистий кабінет, у клієнтів компанії відпадає необхідність відвідувати районні відділення для звірки й уточнення оплат, - пояснює начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Київоблгаз» Ігор Охріменко, - таким чином створений сервіс зекономить час наших клієнтів, зробить відносини споживачів та компанії більш прозорими та зручними».

Інтерфейс кабінету – простий та зрозумілий. Додатково на сайті компанії є докладна інструкція користування кабінетом та доступних опцій. Також планується організація індивідуального навчання користування новим сервісом прямо в районних відділеннях.

Просимо звернути увагу на те, що Особистий кабінет поки що працює в тестовому режимі. Якщо при реєстрації чи користуванні виникнуть проблеми, надсилайте лист в службу технічної підтримки [email protected].

www.104.ua/ua/cabinet
ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ >>


Особистий кабінет — це онлайн-сервіс клієнтоорієнтованих компаній, який широко використовується в Україні та світі. «Київоблгаз» - одна з перших газових компаній країни, яка запропонувала своїм клієнтам таку послугу.
2 2

Київоблгаз сайт 104
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.