» » » Ірпінська ОДПІ: Розгляд звернень громадян та реалізації права на отримання публічної інформації

Ірпінська ОДПІ: Розгляд звернень громадян та реалізації права на отримання публічної інформації

Впродовж січня-жовтня 2015 року на розгляд до Ірпінської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області надійшло 10 запитів на публічну інформацію, з них 2 – від юридичної особи, 8 – безпосередньо від громадян. Запитувачі зверталися з проханням надати інформацію, що знаходиться у володінні органів фіскальної служби, а також щодо відомостей про третіх осіб та відомостей про себе.

За результатами розгляду повністю задоволено 8 запитів на інформацію, а 2 – відмовлено відповідно до ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Також на розгляд до податкової інспекції надійшло 13 письмових звернень громадян та 2 звернення від депутата з питань контрольно-перевірочної роботи та інформування про ухилення від сплати податків. Інші звернення стосувалися питань роз’яснення норм діючого податкового законодавства та законодавства по єдиному соціальному внеску.

За результатами розгляду, на всі звернення надано відповідні роз’яснення в встановлений законодавством строк.
Нагадуємо, громадяни можуть подавати до Ірпінської ОДПІ письмові звернення та запити на інформацію особисто, або надсилати поштою на адресу: 08200, м.Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а. Крім цього, запит на інформацію можна надіслати електронною поштою на скриньку – [email protected], або зателефонувавши за номером: (04597) 67-544.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.