» » Захищаючи інтереси дітей, прокуратурою міста Ірпеня порушено кримінальне провадження

Захищаючи інтереси дітей, прокуратурою міста Ірпеня порушено кримінальне провадження

Особливе занепокоєння викликають випадки коли під загрозою опиняється здоров’я та життя однієї із найбільш вразливих категорій осіб, таких як маленькі діти.

Прокуратурою міста Ірпеня упродовж 2015 року вивчено стан додержання посадовими особами органів виконавчої влади вимог законів спрямованих на забезпечення належних умов для охорони здоров'я, навчання, виховання, фізичного розвитку дітей, їх зростання в атмосфері миру, гідності, взаємоповаги, свободи та рівності.
Вивченням даного питання встановлено, що харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста Буча організовано не на належному рівні, оскільки суперечить вимогам постанови Кабінету Міністрів України № 1591 від 22.11.2004 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих навчальних закладах оздоровлення та відпочинку»

З метою захисту прав дітей, прокуратурою міста Ірпеня розпочато кримінальне провадження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України, а саме: неналежне виконання своїх службових обов’язки через несумлінне ставлення до них, не забезпечення харчування вихованців дошкільних навчальних закладів відповідно до встановлених норм харчування, чим завдано істотної шкоди правам і свободам та інтересам окремих громадян.
Досудове розслідування триває.
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.