» » У Гостомелі на території аеропорту "Антонов" відкрили нове пожежне ДЕПО

У Гостомелі на території аеропорту "Антонов" відкрили нове пожежне ДЕПО

27 жовтня, на території аеропорту «Антонов» відбулося урочисте відкриття нового пожежного ДЕПО 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини з охорони Державного підприємства «Антонов» за участю Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна, президента ДП «Антонов» Михайла Гвоздьова, генерального директора ДП «Антонов» Віктора Семенцова, начальника ГУ ДСНС України в м. Києві Андрія Ватоліна, особового складу частини, ветеранів.

«Приміщення, у якому раніше розміщувалася пожежна частина, знаходилося на значній відстані від злітної смуги. Це суперечило правилам безпеки і значно ускладнювало роботу особового складу. Саме тому ми доклали максимум зусиль задля того, аби побудувати нове сучасне ДЕПО безпосередньо біля злітної смуги, що дозволить підвищити рівень безпеки під час проведення випробувальних польотів та створили комфортні умови рятувальникам для проходження служби,» - зазначив Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

У пожежному ДЕПО є сучасний навчальний клас, клас безпеки дорожнього руху, оглядова вежа для спостереження за проведенням польотів літаків, приміщення для зберігання та швидкої заправки піноутворювача, сучасний гараж для пожежних автомобілів з автоматичним відкриванням воріт.Довідка
30-ДПРЧ ГУ ДСНС України у м. Києві з охорони об’єктів ДП «Антонов» охороняє територію підприємства загальною площею 94 га. Загальна площа нової будівлі 1353,2 кв.м.
Особовий склад цієї частини налічує 76 чоловік. Вони гарантують пожежну безпеку під час проведення випробувальних польотів повітряних суден, у тому числі найбільшого в світі літака АН-225 “МРІЯ”. Окрім того, особовий склад постійно бере участь у спільних тренуваннях з аварійно-рятувальними службами підприємства на новоствореному полігоні, де відпрацьовують навички з гасіння літаків та евакуацію потерпілих з повітряних суден. Підрозділ забезпечений всією необхідною технікою, зокрема, на озброєнні знаходиться 6 пожежних автомобілів аеродромного гасіння.
0 0

Прес-служба ДСНС України 
Гостомель
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.