» » "Сила України - в єдності родини"

"Сила України - в єдності родини"

Саме під таким гаслом налаштована виховна робота у Луб'янській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів
Адже все починається з родини, з сім'ї… А сім'я, як зазначав В.Сухомлинський, - це джерело, водами якого живиться річка нашої держави. На моральному здоров'ї сім'ї будується педагогічна мудрість школи. Чудові діти виростають у тих сім'ях, де батько і мати по-справжньому люблять один одного і водночас люблять і поважають людей.

Вже вкотре саме восени наша школа радо зустрічає гостей на родинному творчо-пізнавальному святі-конкурсі «Від роду до роду – обереги українського народу».

Цими днями до школи завітали не лише жителі нашого села, а й педагоги-організатори та заступники директорів шкіл з виховної роботи Бородянського району. Для гостей був проведений семінар-практикум, де вони не тільки знайомились з досвідом роботи нашої школи, а й мали можливість власноруч, під керівництвом юних майстринь: Катерини Мороз, Вікторії Шевлякової, Катерини Майбороди, у майстерні І.О. Лотоцької, виготовити обереги.
А потім – свято. Свято радості, єднання та краси, глибокого пізнання та творчості. Учасниками свята були всі 110 учнів школи – у вишиванках та з гарним настроєм. Співочий педагогічний колектив подарував пісню «За столом збирається родина».

З нетерпінням всі очікували підбиття підсумків. Спонсор та ініціатор проекту директор ПП «Єдиний Центр» О.В. Яковенко вручив переможцям конкурсу подарунки: родина Євдокименків отримала електрочайник, а Годжаєвих-Тартаковських – набір глиняних горщиків для запікання, Богдан Олексієнко, найактивніший учасник, та Катерина Мороз, Максим Руденко, Нікіта Устименко, Ангеліна Сивашенко – енциклопедії для хлопчиків та дівчаток, чашки, набори для рукоділля. Батьківський комітет школи відмітив вчителів, які теж стали учасниками конкурсу – М.Г. Косян та І.О. Лотоцьку. Всі учні, учасники конкурсу, а їх 67, отримали солодощі.

Зі словами вдячності до учасників дійства звернулась методист районного відділу освіти О.С. Галака, а настоятель Свято-Миколаївської церкви с. Луб'янка отець Ілларіон відзначив всіх учнів школи шоколадом.

Фіналом заходу стало проведення благодійного ярмарку «Діти Бородянщини – воїнам АТО», під час якого було зібрано 4500 гривень. Рішенням батьківського комітету школи, кошти передано сім'ям односельчан – В.В. Кисленка та В.К. Кононова, які перебувають у зоні АТО та потребують підтримки.
0 0

Ольга Кицун, директор школи 
Лубянка
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.