» » » Платникам транспортного податку!

Платникам транспортного податку!

Ірпінська ОДПІ інформує, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України (Кодекс) є об'єктами оподаткування.

Об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об'єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

Станом на початок жовтня поточного року по транспортному податку, що сплачують юридичні особи до Ірпінської ОДПІ подано 11 декларацій (12 ТЗ) на суму 283,3 тис. грн.

За 9 місяців 2015 року забезпечено 2 млн,117 тис.грн. надходжень транспортного збору. Фізичні особи – власники транспортних засобів поповнили місцеві бюджети Ірпінського регіону на суму 1 млн, 882 тис. грн., юридичні особи - на 234,13 тис.грн.

Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

Разом з тим, в разі ненадходження податкового/податкових повідомлення-рішення про сплату транспортного податку, платник за наявності об’єкта оподаткування повинен звернутися до органу Державної фіскальної служби України за місцем реєстрації об'єктів оподаткування задля звірки даних та належної сплати визначеного податкового зобов’язання.

Більш детальну інформацію платники Ірпінського регіону можуть отримати у Центрі обслуговування платників податків за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченко 2-А, телефон – 67-4-52.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.