» » В селі Крюківщині розбійники вбили відставного генерала міліції

В селі Крюківщині розбійники вбили відставного генерала міліції

На Київщині на подвір'ї власного будинку знайшли убитим генерал-лейтенант міліції у відставці, заступника голови ради ветеранів МВС України. 77-річному Анатолію Шнуренку невідомі проломили голову під час ранкової зарядки, яку він щодня робив на задньому подвір'ї. Чи мав правоохоронець ворогів та скільки людей причетні до його загибелі?Із проломленою головою Анатолія Шнуренка знайшли його родичі. Тіло чоловіка, накрите простирадлом, лежало просто посеред городу. Це страшне вбивство скоїли в селі Крюківщині на Київщині.

Андрій, син загиблого:
- Батько вранці виходив на вранішню гімнастику і щось побачив.
Андрій розповідає, що його батько в цьому заміському будинку мешкав сам. Він припускає, що невідомі потрапили до обійстя вранці, перелізши через паркан. Імовірно, вони не очікували, що зустрінуться з господарем, а тому кинулися на нього.
Андрій, син загиблого:
- Вони потрапили через тин, з тильної сторони будинку.
- А там будинків немає?
- Ні. Там ставок спущений. Вони його вбили, а потім зайшли в хату.
Вбивці понишпорили в будинку, забрали кілька іменних годинників і золотого ланцюжка. Після цього, так само непомітно для сусідів, зникли.

Надія, сусідка загиблого:
- Ми так тільки віталися, він жив скритним життям, й нічого я не чула. Він собі там щось хазяйнує. Дуже дивно, адже я цілий день собі тут працювала по господарству.
Хто ж убивці? Чи знали вони, що лізли на подвір'я заступника голови ради ветеранів МВС України? Помста це або ж звичайне пограбування? Нині колеги вбитого шукають злочинців. Кажуть, що розкриття цього вбивства для них - дійсно справа честі. Вже знають, чим убили Анатолія Шнуренка.

Микола Жукович, керівник відділу ГУ МВС України в Київській області:
- Ми підозрюємо, що це були гантелі, він займався спортом, вів активний спосіб життя.
Анатолій Іванович вже більше двох десятків років був на пенсії. У 1992 році він очолював головне управління тилового забезпечення МВС України. Ще раніше був керівником відділу Ірпінської міліції. Місцеві мешканці гадають, що розбійники не знали, кому належить будинок, а тому генерал-лейтенант став випадковою жертвою. Адже за останні кілька місяців пограбувань у цьому елітному кварталі було вже кілька, та цього разу з таким трагічним фіналом.

Людмила, мешканка с. Крюківщини:
- Напуганы, конечно, потому что кражи днем. Вот банковского сотрудника на Виноградной улице обокрали. Я как раз с ребенком гуляла, и выбежал этот бандит, и на меня пистолет направлял.
Власники цих елітних будинків після цього трагічного випадку посилили охорону осель і готові збільшити кількість камер спостереження на вулицях. Та все ж люди сподіваються, що розбійників, які тероризують їхнє село - знайдуть.
1 1

Павло Прядко, Олександр Стратійчук,www.ntn.ua 
мнс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.