» » У Ірпінському регіоні горять торфи

У Ірпінському регіоні горять торфи

Пожежі трав’яного настилу та торф’яних залежів, що виникають, як правило, по причині недбалого ставлення громадян продовжуються.
Шановні громадяни, Ірпінський МВ ГУ ДСНС України у Київській області закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у суху осінню погоду поблизу лісних масивів та на відкритих територіях!
- Ні в якому разі не запалюйте суху траву.
- Не розводьте вогонь на торф'яних ґрунтах та поблизу дерев'яних будівель.
- Не дозволяйте дітям гратися з вогнем і розводити багаття без нагляду дорослих.


Станом на ранок 15 жовтня гасіння торф’яних пожеж продовжується у Ірпені (0,5 Га поблизу дорожнього мосту м. Ірпінь – с. Романівка, пойма річки Ірпінь) та у Гостомелі, вул. Черняхівського (1,5 Га, пойма річки Ірпінь).Разом із тим, нагадуємо, що відповідно Статті 16 і 22 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» забороняється спалювання листя та сухої рослинності. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статтею 77 адміністративного кодексу України і тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Будьте уважні і обережні!
0 0

Володимир Опанасюк, www.rescuer.kiev.ua 
мнс горит торф в Ирпене
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.