» » » Студенти ДПС України завітали до Ірпінської податкової інспекції

Студенти ДПС України завітали до Ірпінської податкової інспекції

Студенти “Київського фінансово-економічного коледжу Національного Університета ДПС України” завітали до Ірпінської ОДПІ

Нещодавно  Ірпінська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області провела День відкритих дверей для студентів IV курсу навчального закладу  “Київський фінансово-економічний коледж Національного Університета ДПС України”, яких супроводжувала викладач юридичних дисциплин Тетяна Писанка.
Завідувач сектору комунікацій Ірина Саєнко влаштувала студентам навчальну екскурсію приміщеннями інспекції, під час якої майбутні «юристи» могли ознайомитись зі структурою Ірпінської ОДПІ, її функціями та особливостями роботи.


Також студенти завітали до Центру обслуговування платників (ЦОП), де ознайомилися з цілями, принципами, графіком роботи Центру.

В залі ЦОП студентів було ознайомлено про роль сплати податків у наповненні казни держави та удосконалення системи обслуговування платників.
Студенти дізналися, що саме в Центрі обслуговування платників зосереджені всі адміністративні послуги, необхідні платникам податків: реєстрація платників податків юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, видача довідок, свідоцтв, реєстрація РРО, тощо.

Зацікавили студентську молодь і інформаційні стенди, розташовані в залі Центру, які допомагають відвідувачам оформити заяви для отримання дозвільних документів, а також про завдання нових сервісних служб, таких як «Пульс », який був созданий для упередження неправомірних дій з боку податківців.

Подібні заходи дозволяють розширити кругозір майбутніх спеціалістів у сфері оподаткування, надають їм можливість отримати ґрунтовні фахові знання та практичні навички застосування податкового законодавства, які стануть їх конкурентними перевагами при працевлаштуванні в органах ДФС України.
Робота з молодим поколінням – важливий елемент формування позитивного іміджу Ірпінської ОДПІ. А прозоре відкрите спілкування є запорукою конструктивної співпраці на майбутнє.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.