» » У бучанській школі пройшло перевірку спецобладнання для туризму

У бучанській школі пройшло перевірку спецобладнання для туризму

У Всесвітній День туризму Науково-сертифікаційний центр «СТАНДАРТ» здійснив випробування на міцність пробним навантаженням спеціального обладнання спортивної зали Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4. Обладнання було створене вчителем школи, керівником гуртка спортивного туризму Карабут Олексієм Миколайовичем для наших учнів та вихованців СТК «TYR-м@нія».

Випробування відбувалися за програмою:
- втулкові елементи кріплення зачіпків скелелазного стенду (вибірково з верхніх ярусів - 6 шт.) - навантаження 100 кгс, витримка 1 хв.;
- запобіжні пункти кріплення скелелазного стенду - навантаження 250 кгс, витримка 5 хв.;
-   пункт кріплення для натягування круто-похилих і горизонтальних переправ і перил ( 12 шт.) - навантаження 400 кгс, витримка 5 хв.


 Результати випробувань показали відмінний результат і найближчим часом будуть завершені протоколи випробування. Це дає змогу використовувати нестандартне обладнання для спортивно-гурткової роботи з усіма вимогами техніки безпеки.

Дякуємо за співпрацю директору Науково-сертифікаційного центру «СТАНДАРТ». Дякуємо батьківському комітету школи за оплату послуг перевірки, а також, за фінансову підтримку, директору дитячої спортивно-юнацької школи Олегу Олександровичу Гайдаю.
0 0

www.bucha.com.ua 
зош №4
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.