» » Будинок композиторів у Ворзелі відзначить День народження

Будинок композиторів у Ворзелі відзначить День народження

Будинок композиторів у Ворзелі відзначить День народженняЦього року Ворзельському Будинку творчості композиторів виповнюється 75 років. Зустрічає він цю дату потрощеним, після вандалізму та наруги, які чинилися над ним упродовж 2014 року (на фото: концертна зала БТК 02 09 2014)

Будинок композиторів у Ворзелі відзначить День народженняНовий директор БТК Євген Петриченко від імені Спілки закликав провести у Ворзелі 27 вересня благодійну акцію «Ворзель-Марафон» . Метою марафону є збір коштів на відновлення Будинку творчості, стан якого Спілка характеризує як критичний. Реалізатором цієї акції є «Всеукраїнський благодійний фонд «Зірки та зіронька». На заході , який триватиме з 12 до 18 години, буде показано фільм про БТК, проведена екскурсія по території, відвідання приватного музею.
Акція є також складовою ХХVI Міжнародного фестивалю «Київ Музик Фест 2015».

Кілька місяців тому у Ворзелі відбувся круглий стіл з порятунку Будинку. Були представлені два проекти щодо його відновлення. Одна з пропозицій Спілкою композиторів була відхилена, з іншою почали працювати, але не склалось. У тому, що це унікальне місце ще не зникло з культурної карти України маємо завдячувати Володимиру Карплюку, який з листопада минулого року своїм коштом утримує охорону.

Для тих, хто захоче внести свій вклад у підтримку Будинку творчості подаємо реквізити:
Будинок композиторів у Ворзелі відзначить День народження
Данута КОСТУРА, www.imounr.org.ua 
  0
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.