» » Будинок композиторів у Ворзелі відзначить День народження

Будинок композиторів у Ворзелі відзначить День народження

Цього року Ворзельському Будинку творчості композиторів виповнюється 75 років. Зустрічає він цю дату потрощеним, після вандалізму та наруги, які чинилися над ним упродовж 2014 року (на фото: концертна зала БТК 02 09 2014)

Новий директор БТК Євген Петриченко від імені Спілки закликав провести у Ворзелі 27 вересня благодійну акцію «Ворзель-Марафон» . Метою марафону є збір коштів на відновлення Будинку творчості, стан якого Спілка характеризує як критичний. Реалізатором цієї акції є «Всеукраїнський благодійний фонд «Зірки та зіронька». На заході , який триватиме з 12 до 18 години, буде показано фільм про БТК, проведена екскурсія по території, відвідання приватного музею.
Акція є також складовою ХХVI Міжнародного фестивалю «Київ Музик Фест 2015».

Кілька місяців тому у Ворзелі відбувся круглий стіл з порятунку Будинку. Були представлені два проекти щодо його відновлення. Одна з пропозицій Спілкою композиторів була відхилена, з іншою почали працювати, але не склалось. У тому, що це унікальне місце ще не зникло з культурної карти України маємо завдячувати Володимиру Карплюку, який з листопада минулого року своїм коштом утримує охорону.

Для тих, хто захоче внести свій вклад у підтримку Будинку творчості подаємо реквізити:
0 0

Данута КОСТУРА, www.imounr.org.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.