» » Ювілейна бучанська «дивогонка»: 1605 маленьких велосипедистів

Ювілейна бучанська «дивогонка»: 1605 маленьких велосипедистів

Теплого сонячного осіннього ранку маленькі велолюбителі та їх батьки поспішили у Бучанський міський парк на традиційні велосипедні перегони «Дивогонка». 19 вересня на організований Бучанським центром позашкільної роботи фестиваль активного способу відпочинку завітали 165 хлопців та 69 дівчат, загалом 234 учасники. Окрім бучанців, позмагатися приїхали 50 юних велоспортсменів, які представляли інші міста та селища Київщини – Київ, Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Бородянку, Блиставицю, Гаврилівку, Немішаєве, Пісківку та Коцюбинське. Популярність «Дивогонки» у Бучі не зменшується і попри той факт, що вже десяток населених пунктів у Київській області долучилися до проведення цього Всеукраїнського проекту.


У X ювілейних Всеукраїнських велосипедних перегонах «Дивогонка» взяли участь як новачки, так і справжні «ветерани» велоперегонів. Кількість велолюбителів цього разу не рекордна для Бучанської «Дивогонки», та все ж кілька нових рекордів маємо. За всі десять «Дивогонок» у них взяли участь 1605 маленьких велосипедистів. Наймолодшим учасником десятої «Дивогонки» став Назар Білоус, якому виповнилося лише 10 місяців. А Кірія Луценко, яка взяла участь у всіх десяти велоперегонах, виборола восьму золоту медаль, за що і отримала спеціальний кубок від організаторів.


І, звичайно, всі учасники незалежно від фінішного результату отримали медалі, грамоти та призи від організаторів та спонсорів.


До організації та проведення Бучанської «Дивогонки» долучилось багато партнерів, благодійників і волонтерів, які суботній вересневий день перетворили на приємне сімейне та спортивно-розважальне свято. Координатор та організатори дякують за роботу працівникам Бучанському центру позашкільної роботи, за підтримку і допомогу Бучанській міській раді, відділу освіти Бучанської міської ради, Торговельному комплексу «Варшавський», Всеукраїнському водному спонсору «Моршинська-Спортик», мережі велопрокату «Veliki.ua», екстрим-парку «Шалена білка», мережі веломагазинів «VeloOnline», пункту прокату «100 коліс», центру раннього розвитку «Baby світ», магазину №121 «Сапожки от Гошки».Інформаційну підтримку надавали портал bucha.com.ua, thebuchacity.com.ua. Особлива подяка всім волонтерам, реєстраторам, суддям і маршалам, які працювали на «Дивогонці».

Наша команда – найкраща! Наші чемпіони – найшвидші! Наша Буча – «найвелосипедніша»!

19.09.2015 Міський парк.Фото на згадку

Posted by Бучанский Интернет сайт on 21 сентября 2015 г.


0 0

Бучанський центр позашкільної роботи 
дивогонка
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.