» » » Європейський тиждень мобільності пропонує день без авто

Європейський тиждень мобільності пропонує день без авто

Жителі столиці влаштували масову акцію “Велосипедом на роботу”, проїхавшись Києвом велосипедними колонами.
Любителі двоколісних виїхали з домівок, вишикувалися у колони і так дісталися до Майдану Незалежності. Усього до флешмобу долучилися 11 колон з усіх мікрорайонів Києва. Велосипедисти так вирішили популяризувати екологічний вид транспорту і привернути до нього увагу влади міста.
“Я обираю велосипед, тому що це корисно для здоров’я, природи, ну і це крок до Європи. Щоправда, над цим ще варто працювати. У Києві критично не вистачає велодоріжок, парковок. А рухатися проїжджою частиною часто небезпечно і не дуже зручно. Автомобілісти не завжди враховують таких учасників руху, як ми”, — розповів велосипедист Микола.
22 вересня організовують "День без авто". У цей день власникам автомобілів пропонують на один день відмовитися від автомобіля і проїхатись на велосипеді або пройтися пішки.

До акції приєдналися студенти, працівники різних закладів, а також пенсіонери.
“Я велосипедом їжджу вже 55 років, майже стільки, як ходжу пішки. Це свобода, є можливість помилуватися красою природи. Тому проміняв авто на велосипед. Тим більше, це ще й м’язи розминає і серце. Те, що треба у моєму віці”, — сказав 65-річний велосипедист Леонід.

Загалом до акції “Велосипедом на роботу” приєдналося близько сотні любителів двоколісних. Цей флешмоб вони влаштували у рамках Європейського тижня мобільності. А 22 вересня власники велосипедів зможуть безкоштовно потрапити до 11 музеїв столиці.

0 0

www.unn.com.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.