» » » Європейський тиждень мобільності пропонує день без авто

Європейський тиждень мобільності пропонує день без авто

Європейський тиждень мобільності пропонує день без автоЖителі столиці влаштували масову акцію “Велосипедом на роботу”, проїхавшись Києвом велосипедними колонами.
Любителі двоколісних виїхали з домівок, вишикувалися у колони і так дісталися до Майдану Незалежності. Усього до флешмобу долучилися 11 колон з усіх мікрорайонів Києва. Велосипедисти так вирішили популяризувати екологічний вид транспорту і привернути до нього увагу влади міста.
“Я обираю велосипед, тому що це корисно для здоров’я, природи, ну і це крок до Європи. Щоправда, над цим ще варто працювати. У Києві критично не вистачає велодоріжок, парковок. А рухатися проїжджою частиною часто небезпечно і не дуже зручно. Автомобілісти не завжди враховують таких учасників руху, як ми”, — розповів велосипедист Микола.
22 вересня організовують "День без авто". У цей день власникам автомобілів пропонують на один день відмовитися від автомобіля і проїхатись на велосипеді або пройтися пішки.

До акції приєдналися студенти, працівники різних закладів, а також пенсіонери.
“Я велосипедом їжджу вже 55 років, майже стільки, як ходжу пішки. Це свобода, є можливість помилуватися красою природи. Тому проміняв авто на велосипед. Тим більше, це ще й м’язи розминає і серце. Те, що треба у моєму віці”, — сказав 65-річний велосипедист Леонід.

Загалом до акції “Велосипедом на роботу” приєдналося близько сотні любителів двоколісних. Цей флешмоб вони влаштували у рамках Європейського тижня мобільності. А 22 вересня власники велосипедів зможуть безкоштовно потрапити до 11 музеїв столиці.

www.unn.com.ua 
  3
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.