» » Переселенці під Києвом залишені без уваги місцевої адміністрації

Переселенці під Києвом залишені без уваги місцевої адміністрації

Переселенці, які проживають в таборах у м Ворзель (Київська обл.), втратили підтримку держави.
Департамент соціальної політики України, раніше оплачувати тимчасове житло для біженців із зони АТО і АРК, перестав фінансувати їх проживання. У зв'язку з цим в 4 таборах, де проживали біженці, адміністрація вирішила виселити жителів, які на її думку є неплатоспроможними. Один із санаторіїв вже пустує, - пише QHA.

З 350 чоловік у Ворзелі залишилось тільки 180. Люди виїжджають з таборів, оскільки керівництво регулярно почало відключати світло і газ.

Така ситуація в передмісті Києва триває вже не один місяць.

Раніше, в березні 2015 року, у ЗМІ з'явилася інформація, що адміністрація санаторію "Перемога" міста Ворзель Київської області пред'являє оплату комунальних переселенцям 3,7 тис. Грн. з дитини і 4,3 тис. грн. з дорослого.

На сьогоднішній день за проживання в місцях компактного поселення переселенці повинні платити близько 600 гривень на місяць. Чи зміниться ця ціна під час наближається опалювального сезону, залишається під питанням.

Крім проблем з проживанням, переселенці у Ворзелі страждають від нестачі продуктів, медикаментів та одягу. Частково намагаються вирішити цю проблему волонтери, які регулярно відвозять в табори речі, промтовари, медикаменти і продукти. На жаль, як зізнаються активісти, без допомоги держави забезпечити жителів всім необхідним вийде.

Нагадаємо, що на даний момент в Україні не існує єдиної програми, спрямованої на комплексне вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб з окупованого Донбасу та анексованого Росією Криму.
0 0

www.ngo.donetsk.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.