» » » У приміському електропоїзді сполученням Тетерів-Київ вандали викрали 14 диванних сидінь

У приміському електропоїзді сполученням Тетерів-Київ вандали викрали 14 диванних сидінь

Вандали вкотре зіпсували обладнання приміських поїздів Південно-Західної залізниці який курсував у вечірній час.
4 вересня під час рухуелектропоїзда № 6636 сполученням Тетерів-Київ було зафіксовано крадіжку 14 сидінь диванів в одному з вагонів. Невідомі особи виламали сидіння та викинули їх через вікно безпосередньо під час прямування електрички на ділянці Бородянка-Клавдієве.

Зауважимо, залізничники постійно виконують модернізацію рухомого складу, задіяного в обслуговуванні пасажирів у приміському сполучення. Та через акти вандалізму ця робота стає непомітною пасажирам. За кілька днів після ремонту новенькі сидіння та двері потрібно міняти знову.

Щомісяця через вандальні дії недобросовісних пасажирів залізниця змушена витрачати кошти на закупівлю та встановлення викрадених елементів внутрішнього салонного обладнання. Для прикладу, у середньому це по150 диванних сидінь та їх чохлів щомісяця. Загалом на заміну краників, рукомийників, ручок і замків перехідних дверей, замків туалетів, скла у дверях в салоні тощо залізничники щомісяця додатково до планового ремонту рухомого складу витрачає близько 500 тис. грн.
Південно-Західна залізниця готова робити усе від неї залежне для покращення якості приміських перевезень. Проте очікує й від пасажирів дбайливого ставлення до транспорту, яким вони щодня користуються.

Нагадаємо, щоденно в 7 областях України, у яких Південно-Західна залізниця здійснює приміські перевезення, курсує 51 приміський електропоїзд.

0 0

www.swrailway.gov.ua 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.