» » » Для отримання субсидії потрібно отримати довідку про отримані доходи минулих періодів

Для отримання субсидії потрібно отримати довідку про отримані доходи минулих періодів

Останнім часом у податковій інспекції побільшало відвідувачів. Адже, для отримання субсидій запитувачі мають надати до відділу субсидій довідки про отримані доходи минулих періодів.

І, тут починаються колізії. Не в усіх, звичайно, а у тих громадян, які своєчасно не повідомили Державну фіскальну службу про зміни, що відбулися в їх облікових даних (наприклад, про зміну адреси реєстрації, прізвища тощо). Внаслідок такого неповідомлення відбувається невідповідність даних у довідці про доходи платника зі зміненими даними у його паспорті.

Для упередження подібних неприємностей Ірпінська ОДПІ повідомляє, відповідно до п. 70.7 ст. 70 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) фізичні особи - платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки або повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику (у м.Ірпінь ЦОП за адресою: вул. Шевченко,2А, вікно №11).

Згідно з п. 119.1 ст. 119 ПКУ неподання або порушення порядку подання платником податків інформації для формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб платників податків, – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 85 гривень. За ті самі дії, вчинені платником податків, повторно протягом року – штраф зросте до 170 гривень.
0 0

Ірпінська ОДПІ 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.